İçeriğe atla Altbilgiye atla

BAŞAK DOLUNAYI “Evrenin Matematiğine Güven”

basak-dolunayi

BAŞAK DOLUNAYI “Evrenin Matematiğine Güven”

18 Mart saat 10:17 civarında Başak burcunun 27 derecesinde bir Dolunay gerçekleşiyor. Neptünle karşı Karşıyaka geleceğiz ancak Plüton’dan da destek alabileceğimiz bir dönem yaşayacağız.

Başak; Hizmet etmek, temizlemek, düzenlemek, detaylandırmak, başkalarını memnun etme çabası, detokslar, hata aramak, en iyiye ulaşma gayreti, endişeler, vesveseler, hata aramak ile ilgili iken; sağlık anlamında psikomotik sorunlar, kabızlık, ishal gibi bağırsak ve sindirim sistemi ile ilgili hassasiyetler ön plana çıkabilir.

Dolap düzenlemek, temizlik yapmak ya da hayatımızda dağılmış olan konu ve alanları tooparlamak için oldukça olumlu zamanlardır. Fazladan mesailer olabilir, işlerimizi biraz fazla detaylandırabiliriz. Sezgiler ve enerji çalışmalarında yanılsamalar söz konusu olabilir. Dedikodudan uzak durulması gerekir.

Dünya astrolojisinde; başak burcu sağlık sektörü, beslenme, tarım, tahıllar, beslenme, doktorlar, ilaçlar, sosyal hizmetler, çalışanlar, sendikalar ile ilişkilidir. Bu alanlardaki krizler biraz büyüyebilir ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Özellikle beslenme ve gıda ile ilgili krizlere dikkat çekmekte.

Başak zamanları strateji oluşturmak, planlama yapmak, analiz etmek ile ilgili iken Başak – Balık aksı da tekamül aksıdır ve bize özellikle de kendini evrenin düzenine, akışına bırakamayanlar, aşırı kontrolcü tavırlar sergileyen kişilerin evrenin yasasına güvenmelerini, kendilerini ve çevrelerindeki gelişen konuları akışa bırakmayı öğrenmeleri gereken deneyimler yaşayabilirler. Özellikle Başak, Balık, İkizler ve Yay burçlarının son derecelerinde yer alan burçlar ve önemli yerleşimi olan kişileri daha fazla etkileyecektir.

Gök yüzünde İkizler burcunun yerleşmesi olayların hızlı, değişken ve düşünce zihinsel faaliyetlerle ilgili olabileceğini göstermektedir. Gök yüzünde ayrıca Ay’ın tam dolunay açısına gelmesi ile birlikte uçurtma açı kalıbı meydana getirmekte ve özellikle haritanızdaki en az 2 en fazla 3 hanede gerçekleşen konularla bağlantılı olarak bu süreçte pek çok alanda benzer deneyimleri yaşayabileceğimizi göstermektedir. Hangi alanda her ne yaşarsak yaşayalım aslında almamız gereken temel mesaj aynı olacaktır. “Evrenin matematiğine güven” “Hayatında bir toparlanma zamanı geldi” “Sağlığına dikkat et” temalı mesajlar olabilir…

Biliyorsunuz bu yerleşimler ve konuların neler olabileceği kişisel haritalarınıza göre değişmekte.

Sevgi ve ışıkla kalın,

AstrologyturkGizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk

Yorum Yap