İçeriğe atla Altbilgiye atla

Astrologyturk Academy Tarot Pratik Atölyesi – Canan Alemdar (12 Haziran)

Kategoriler: Atölyeler
İstek Listesi Paylaşmak
Kursu Paylaş
Sayfa Bağlantısı
Sosyal Medyada Paylaş

Kurs Hakkında

Astrologyturk Academy Tarot Eğitmeni Canan Alemdar tarafından her pazartesi saat 21:00’de Tarot pratik atölyeleri yapılmaktadır.

Bu atölyeye katılmak için Klasik Tarot destesindeki kartların anlamlarını bilmeniz açılımlar yapabiliyor olmanız gerekmektedir.

Atölyenin amacı tarot ile ilgilenen yorum yapmakta zorlanan, daha fazla pratik yapma ihtiyacı duyan işilerin kendilerini daha hızlı geliştirmelerini amaçlamaktadır.

Her atölyede farklı açılımlar, soru çeşitleri ile birlikte aklınıza takılan soruları sorabileceğiniz kendinizi geliştirebileceğiniz, videoların 1 ay boyunca kayıtlı kalması ile birlikte sonradan da izleyerek eksiklerinizi tamamlayabileceğiniz bir eğitimdir.

Tarot bol pratik yaparak farklı sorular, farklı açılımlar inceleyerek geliştirilen bir alandır. O nedenle kesinlikle sizlere bu yolculukta çok daha fazla fayda sağlayacaktır.

Astrologyturk Academy öğrencileri için indirimli sunulmaktadır. Eğer öğrencimizseniz lütfen satın alırken kupon kodu alanına whatsapp gruplarınızdan sizlere iletilen kodu girerek size özel indirimden yararlanınız!!!

Daha fazla göster

Kurs içeriği

Tarot Pratik Atölyesi – Canan Alemdar
3 Kart Açılımı Pentagram Açılımı İlişki Açılımları Dolunay Açılımı

  • Tarot Pratik Atölyesi – Canan Alemdar
    02:56:26

Öğrenci Puanları ve İncelemeleri

Henüz İnceleme Yok
Henüz İnceleme Yok

Önemli etkinlikler için anlık bildirimler almak ister misiniz?