İçeriğe atla Altbilgiye atla

GÜNEŞ – MERKÜR KAVUŞUMU “Oyun Zamanı”

gunes-merkur-kavusumu

Merhaba Sevgili Yol Arkadaşlarım,

Bugün Retro harekette olan Merkür Güneş ile kavuşuyor ancak Güneşin kalbinde değil deklinasyon farkının olduğunu belirtmek isterim, bu nedenle bugün dilek dilemek, dua ve meditasyon gibi konulara çok kaptırmak için kendimizi uygun bir gün değil. Tabii ki içinizden geliyorsa yapabilirsiniz buna kimsenin bir sözü olamaz ????

Kova burcunda gerçekleşen bu kavuşum çok fazla şey düşünüp, konuşmak, kendimizi ifade etmek isteyebileceğimiz ama bir o kadar da anlatmaya hevesinizin pek olmadığını hissedeceğin bir süreç olabilir.

Merkür’ün Retro pozisyonda olması sebebi ile eski konular, bilmediğiniz olaylar, sizden saklanan durumların ortaya çıkması ve aydınlanması konuları gündeme gelebilir. Hayatınızdan gitmesi gerekenler, temizlenmesi gereken her türlü kişi ya da olay aydınlanıp gerekli temizlik yapılabilir. Bazen bizim görüp de görmemezlikten geldiklerimizi, cesaret edemediklerimizi, yersiz korkularımız sebebiyle gönderemediklerimizi evren artık yeter der ve sizin adınıza yapar

An haritasında Boğa burcunun yükselmesi sebebi ile de bugün almak, satmak, yemek, kendini güvende hissetmek ile ilgili temalar daha fazla gündemimizde olabilir.

İnsanların sizi sevmesi için enerjinizi tüketmek yerine, size değer katmayan şeyleri hayatınızdan temizleyebilirsiniz. Bu temizlik size boşalan yerleri doldurmak için çok büyük güç verecektir. Şartlara uyum sağlamak, korkularla yüzleşmek, hayatta kalma içgüdümüz ve nasıl savaştığınız ile ilgili bir sınav olabilir yaşadığınız. Güç sizin içinizde bunu unutmayın! Kimseye öfke duymayın, unutmayın hayatınıza giren ve çıkan herkes aslında size bir deneyim yaşatmak için gelmişti, görevi bittiğinde herhangi bir bahane ile gidecektir. Yeni kişiler ve yeni deneyimler ile Tekamülümüzü tamamlama yolunda yeni sınavlara kucak açmaktan başka şansımız yok sanki ????

Bugünün Pazar da olması sebebi ile herhâlde yapılacak en güzel şey, aile ya da arkadaşlar ile birlikte oyun oynamak olabilir ???? Çok güzel kutu oyunları var, özellikle çocukları olanlar için bugün çok keyifli geçirmelerini sağlayabilir. Bırakın hayat akması gerektiği gibi aksın biz de ona uyum sağlayarak keyfini çıkaralım ????

Sevgi ve ışıkla kalın

Astrologyturk
Gizem Yılmaz | OPA Member

Yorum Yap