İçeriğe atla Altbilgiye atla

Kader sayısı 3

III – İMPARATORİÇE

Kişilik kartınız 3 numaralı İmparatoriçe’dir. Siz kişilik itibariyle şanslı, mutlu, İç dünyası ve yaşadığı ortamla harmoni içerisindesinizdir. Evini seven ve bolluk bereket içerisinde olan kadını anlatır. Kazandığı ya da kaynakları ihtiyacı olan her şeye sahip olmasına yetecek kadardır Kıt kanaat yaşamak size göre değildir. Siz bolluk ve bereketi seversiniz çünkü kendiniz de cömert ve vericisinizdir. Sahip olduklarınızı sevdiklerinizle paylaşmaktan çekinmezsiniz.
Siz dış görünümünüze önem verem, giyinmeyi, süslenmeyi, makyajı, takıp takıştırmayı seven bir yapınız var ve sizin için aşk kadını diyebiliriz. Sanki bu dünyaya aşkı yaşamak, bu hayatın sefasını sürmek için gelmişsiniz. 3 numarasıyla tamamlanma anlamı katan bu kart, belki de reenkarnasyonunuzda tamamlandığınız, karmalarınızın ödülünü aldığınız bir yaşamı anlatıyor olabilir.

Kişilik kartınız İmparatoriçe ise ve siz ilişkilerde problemler yaşıyorsanız, çift analizi ya da haritanızda ilişkilerle ilgili durumunuzu inceleyebilir, sorunların neden kaynaklandığını görebiliriz.