İçeriğe atla Altbilgiye atla

Kader sayısı 8

VIII – GÜÇ

Kişilik kartınız 8 numaralı Güç Kartı’dır. Siz güçlü, şanslı, cesur, akıllı, barışçıl, donanımlı, korkusuz, becerikli, pozitif düşünen, sonuca odaklı, tutkulu, enerjik, girişimci, aracı, iş bitirici, öz güveni yüksek, elindeki gücün farkında olan, içsel güçleri olan, enerjiyi doğru kanala aktaran, dikkat çekici bir kişiliksiniz. Yüksek ego ve yüksek özgüven sahibisiniz, kontrol altına alamayacağınız hiçbir şeyin olmadığını düşünür ve bunu hayata geçirirsiniz. Hal ve tavrınız her ne kadar tepeden bakıyormuş gibi görünse de aslında kimseyi küçümsemez, önemser, dinler ve uzlaşmacı yaklaşırsınız. Zeki olduğunuz kadar da cesaretlisiniz. Ben merkezci olmanızdan dolayı empati yapmakta zorlanırsınız. Emir almaktan hoşlanmazsınız. Bu hayatta güçlü olmak sizin yaşam mottonuzdur.
Aslan burcu etkisinde olan bu kart kişiliğinizde Aslan burcunun etkilerini barındırır. Sanatsal yetenekleriniz olabilir, oyunculuk yeteneği verir.

Sahip olduğunuz yeteneklerin farkında değilseniz ya da hangi yolda ilerleyeceğinizi bilemiyorsanız tarot danışmanlarımız size ışık olabilir.