İçeriğe atla Altbilgiye atla

Mars Uranüs Üçgeni “Eksantrik İşler”

mars-uranus-uckeni

Merhaba sevgili yol arkadaşlarım, bugün nasılsınız?

Ben Mars’ın etkilerini ziyadesiyle hissederek geçiriyorum günlerimi ????

Bakalım bu Mars ve Uranüs açısını nasıl deneyimleyeceğiz?

Şimdi bireysel ve bağımsız etkiler yaratan bu iki gezegen aslında olumlu bir açı yapıyor ancak ne kadar olumlu bir etki yaratabilirler olasılıklara bakacağız ????

Öncelikle toprak grubu burçlara yerleşmiş olan itici ve ani değişiklikleri tetikleyen gezegenler aklıma toprak olaylarını getirdi. Umuyorum ki olumsuz bir etki yaratmaz. Yine aniden meydana gelen konuları tetiklemesi Mars’ın kesici ve yanıcı doğası ani patlamalar, kesici aletlerle alakalı kazalara açık olma, Uranüs’ün elektriği temsil etmesi sebebi ile aniden gerçekleşen kesintiler, teknolojik konulardaki birden ortaya çıkan kalıcı buluşlar gibi gelişmeler yaşatabilir.

Enerji boyutu yüksek, kontrol dışı akışkanlığa sahip gökyüzü olayı bize alışık olmadığımız durumları yaşatarak çeşitli süprizleri hayatımıza getirebilir.

Elektrikten bahsetmişken sadece ani bir kesinti değil aynı zamanda yeni ve farklı bir enerji üretimi gündeme gelebilir. Mars ayrıca sporuda temsil etmektedir. Spor alanlarında sıra dışı hareketler görülebilir ve bunların yıkıcı sonuçları olabilir. Yine endüstri ve makineler ile ilgili kollektif bir değişime gidilebilir. Ve yeni teknolojik ürünlerin üretimine geçilebilir.

Bir şeyleri alelacele hayatımızdan çıkarmak isteyebiliriz, ya da kendimizi dış dünyaya karşı ilginç şekilde bloke edebiliriz.

İyi etkileri olmaz mı bu buluşmanın, elbette olacaktır ????

Sürpriz bir şekilde kendinizi inanılmaz enerjik hissedebilirsiniz, yerinizde duramayabilirsiniz. İçimizde ekstra güçlü bir kan akışı hissedebilir ve birden kendimizi yeni bir çevrenin içinde, yeni bir işin içinde bulabilir ya da doğayla iç içe olup varlığınızı hissetmek isteyebilirsiniz.

Bir süredir bekletmekte olduğunuz tutkularınız beklenmedik bir şekilde ummadığınız insanlar ya da olaylar ile alevlenebilir.

Sıra dışı, marjinal, özgür, devrimci ve sürekli bir sonraki aşamaya ilerlediğiniz enerji akışı içinde bulabilirsiniz kendinizi.

Sevgi ve ışıkla kalın,

AstrologyturkGizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk

Yorum Yap