İçeriğe atla Altbilgiye atla

Merkür İleri Gidiyor Ama Nereye Gidiyor?

merkur-ileri-gidiyor

Merkür İleri Gidiyor

Evvet iletişimin, anlaşmaların, ticaretin, sözleşmelerin, imzaların gezegeni Merkür bugün itibari ile ileri hareketine hazırlanıyor. 5 Şubat günü tamamen ileri doğru hareketine başlamış olacak ve bizler de Merkür’ün temsil ettiği bu konularda rahat bir nefes almaya başlayacağız.

Merkür Oğlak burcunda yerleşimi bize iş, kariyer, sorumluluk alma, strateji geliştirme, planlama, sistem kurma gibi konularda daha aktif olabileceğimiz, rahat hareket edebileceğimizi gösteriyor.

Bu ilerleme hareketi yine bir Oğlak stelyumu içinde yer alıyor olması sebebi ile bazı konuları tetikleyeceğini düşünerek Türkiye haritasındaki etkilerine şöyle bir göz atmak istedim:

Türkiye haritasının 7 ve 8. Evlerinde gerçekleşecek olduğundan, yakın ilişkilerde olduğumuz ülkeler ile alakalı bazı gelişmeler olabilir. Vergiler, dış borlar ile alakalı haberler gündeme düşebilir ayrıca Retro sürecinde faturalar, faizler gibi alınan kararlar ile ilgili geri adımlar da atılabilir. Yeni anlaşmaları, ihracat ile ilgili gelişmeleri, alım – satım ve toprak konularında yine gündemde bazı şaşırtıcı haberler duyabiliriz.

Gezegenler bir tren misali dizilmiş sanki hepsi sıra bana gelsin diye sabırsızlanıyor… Lokomotifin başını da Mars çekiyor… Bakalım Mars bize bu ay neler getirecek? Bir sonraki yazımda…

Şimdilik,

Sevgi ve ışıkla kalın,

AstrologyturkGizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk

Yorum Yap