İçeriğe atla Altbilgiye atla

Doğum Haritası Danışmanlığı

Doğum Haritası Danışmanlığı Nedir?

Bu haritaya baktığımda ben ilk önce sen kimsin? Nasıl birisin?

Dışardan nasıl görünürsün, nasıl algılanırsın? Kişilik yapın nasıldır? Karakterinin en baskın kısımları nelerdir? Konuşma tarzın, kendini ifade edişin, nasıl düşündüğün, nasıl iletişim kurduğun, dünyevi tarafların ve duygusal yanların gibi seni genel olarak tanımlayan özelliklerinden başlayarak kendini dışardan görmeni ve anlamanı sağlıyorum.

Daha sonra yeteneklerine odaklanıyorum, hangi işi yaptığından aslında haritanın sana ne tür meslekleri vaat ettiğine, yetenekli olduğun konulardan hangi alanlarda kariyer yapma ve para kazanma potansiyelinin olduğuna kadar giderek senin yetenekli alanlarına odaklanıp görmediğin yanlarını ya da farkında olmadığın geliştirebileceğin özelliklerini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Sen, paran, kardeşlerin, ailen, hobilerin, çocukların, evlilik yaşantın, kayıpların, eğitimlerin, kariyerin, sosyal yaşantın, arkadaşların, geçmiş yaşamın ve de bilinçaltı konuların gibi yaşayabileceğin sınavlarının hangi alanlarında gerçekleşebileceği ya da hayatında hangi alanlarda daha şanslı olduğun gibi konuları ortaya seriyoruz.

Fazla Mücadele Veriyorsunuz ve Bunun Sebebi Nedir?
Hangi Alanlarda

Fazla Mücadele Veriyorsunuz ve Bunun Sebebi Nedir?

Kişiliğiniz, Karakteriniz, Hayata Bakış Açınız,  Aile İlişkileri, Güçlü ve Zayıf Alanlarınız

 

Hangi Alanlarda Sınanıyorsunuz ?
Bu Hayata Neden Geldiniz ?

Hangi Alanlarda Sınanıyorsunuz ?

Tekamül yolcuğunuz, kadersel süreciniz, para, kariyer, yetenekler, ilişkiler, evlilikler  gibi kişi ile alakalı konular... 

İlişki Ve Evliliklerde Neler Yaşarsınız
Sağlığınızı Ve Bilinç Altınızı Neler Etkiler ?

İlişki Ve Evliliklerde Neler Yaşarsınız

Doğum haritası bize kişi ile ilgili her türlü bilgiyi verir; kişiliği, karakteri, hayata bakışı, ailesi, zorlukları, güçlü alanları, zayıf yönleri..

Doğum

Haritası Danışmanlığı Nasıl Verilir ?

astrolog-taratolog-gizem-yilmaz
Gizem Yılmaz
Astrolog-Tarolog

Doğum haritası senin doğduğun tarih, doğduğun yer ve doğduğun saat bilgileri ile ortaya çıkarttığım bir haritadır, bunu kimlik kartın ya da doğum belgen gibi düşünebilirsin. Bu haritaya baktığımda ben ilk önce sen kimsin? Nasıl birisin?

Dışardan nasıl görünürsün, nasıl algılanırsın? Kişilik yapın nasıldır? Karakterinin en baskın kısımları nelerdir? Konuşma tarzın, kendini ifade edişin, nasıl düşündüğün, nasıl iletişim kurduğun, dünyevi tarafların ve duygusal yanların gibi seni genel olarak tanımlayan özelliklerinden başlayarak kendini dışardan görmeni ve anlamanı sağlıyorum.

Daha sonra yeteneklerine odaklanıyorum, hangi işi yaptığından aslında haritanın sana ne tür meslekleri vaat ettiğine, yetenekli olduğun konulardan hangi alanlarda kariyer yapma ve para kazanma potansiyelinin olduğuna kadar giderek senin yetenekli alanlarına odaklanıp görmediğin yanlarını ya da farkında olmadığın geliştirebileceğin özelliklerini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Sen, paran, kardeşlerin, ailen, hobilerin, çocukların, evlilik yaşantın, kayıpların, eğitimlerin, kariyerin, sosyal yaşantın, arkadaşların, geçmiş yaşamın ve de bilinçaltı konuların gibi yaşayabileceğin sınavlarının hangi alanlarında gerçekleşebileceği ya da hayatında hangi alanlarda daha şanslı olduğun gibi konuları ortaya seriyoruz. Özellikle yaşadığın ve anlamaya çalıştığın konular varsa bunları da haritandan çözmeye çalışıyoruz. Sonra tekamül yolculuğuna geliyoruz yani sen bu dünyaya hangi konularda bilgi ve deneyim sahibi olarak geldin ve hangi konularda kendini geliştirmen ve ilerletmen gerekiyor. Tekamülündeki sınavların, sınav alanların, kendini geliştirmen görmen gereken özelliklerin, kullanman gereken yollar gibi konuları karşılıklı değerlendiriyoruz. Neden karşılıklı değerlendiriyoruz biliyor musun? Çünkü harita senin sahip olabileceğin potansiyelleri ortaya koyarken aslında sen bu haritanın vaadini kullanmıyor olabilirsin, gölge yanları dediğimiz sahip olunan özelliklerin negatif yanlarını baskın olarak yaşıyor olabilirsin ve hayatındaki sorunların, problemlerin asıl kaynağı bu olabilir. O nedenle beraber değerlendiriyoruz ki ne kadarını kullanıyorsun ve kendini aşmak yani haritanı aşmak için neler yapabilirsin bunları netleştirmeye çalışıyoruz. Element analizine bakarak seninle element dengeleme yöntemlerimi paylaşıyor ve minik tüyolar da veriyorum. Hangi renkleri kullanmalısın, hayatında ne tür alışkanlıkları dahil etmelisin gibi… Daha sonra hangi deneyim dönemindesin neler atlatmışsın ve gelecek yıllardaki deneyim alanların neler olacak son olarak da transitlerin önümüzdeki 1 yıllık süreçte hangi alanlarında seni nasıl etkileyeceğine bakarak sonlandırıyoruz çalışmamızı. Ve sonrasında da online olarak yaptığımız bu danışmanlığı başından sonuna kadar kayıt altına alarak sana iletiyorum. İletiyorum ki unuttuğun zamanlarda hatırlayarak tekrar yolunu bulman için sana rehberlik yapabilsin 😊

İşte bu yaptığım çalışmaya Doğum haritası genel analizi diyoruz, astrolojide pek çok analiz ve danışmanlık çeşitli bulunmaktadır. Benim yapmaktan en çok keyif aldığım danışmanlık türüdür çünkü kendi tanımakla ve anlamakla başlayan bir kişi karşısına çıkan fırsatları ve imkanları daha iyi görebilmekte ve tekamülünü gerçekleştirme noktasında doğru yolu zamanında görebilmektedir.

Bu çalışmayı yapabilmemiz için doğum saatinin net ve kesin olduğundan emin olman gerekiyor. Eğer bir şüphe varsa lütfen benimle bu bilgiyi paylaş, eğer hiç bilmiyorsan da ilk önce rektifikasyon yani doğum saati belirleme danışmanlığımızdan alarak ilerlemen gerektiğini unutma lütfen.

 

Sevgi ve ışıkla kal!