İçeriğe atla Altbilgiye atla

Rektefikasyon Danışmanlığı

Rektefikasyon Danışmanlığı Nedir?

Merhaba, rektifikasyon danışmanlığı almak istiyorsan doğum saatini tam olarak bilmiyorsun demektir ya da 11:00 ile 11:30 arası diye net olduğunu düşünmüştün şimdiye kadar ama 1 dk lık farkın bile doğum haritası analizlerinde ne kadar önemli olduğunu öğrendin 😊

Gerçekten doğru bir bilgi öğrenmişsin tebrik ederim, doğum haritası danışmanlığı alırken özellikle de ön görü yaptırdığında 1dk nın bile çok büyük bir önemi olmaktadır. O zaman bu çalışmanın nasıl yapıldığını ya da benim bu çalışmayı nasıl yaptığımı ve senden ne tür bilgiler istediğimi anlatmakla başlayalım:

Doğum Saatini Bilmiyor musun?
Doğduğun Saati mi Öğrenmek İstiyorsun

Doğum Saatini Bilmiyor musun?

Rektefikasyon Danışmanlığı Alarak Doğum Saatini Netleştirebilir , Böylece Astrolojik Bilgilere Ulaşabilirsin.

Rektefikasyon

Danışmanlığı Nasıl Verilir ?

astrolog-taratolog-gizem-yilmaz
Gizem Yılmaz
Astrolog-Tarolog

Rektifikasyon yapılabilmesi için kişinin ilk önce doğum hikayesini anlatmasını isterim: Anne, baba ya da doğuma şahit olan akrabaların verdiği bilgileri alarak 24 saatlik bir günün içinde en azından 3-4 saatlik bir aralığa düşürmeye çalışırım.

“Ezan saatinde doğdun, gün doğarken doğdun, yassı ezanı okuyordu, 3 ile 5 arasındaydı” gibi bilinen tüm bilgileri istiyorum. Daha sonra da geçmişte yaşamış olduğun önemli olayların tarih ve yer bilgilerini içeren bir liste hazırlamanı istiyorum.

Bu bilgiler, evlilik, ölüm, doğum, nişan, kazalar, taşınmalar, sınav kazanma, mezuniyet gibi kişiyi çok fazla etkileyen önemli günlerin tarihlerini ve bu olaylar olduğunda bulundukları şehirlerin bilgilerini alıyorum, ben ayrıca bir de resim istiyorum, dışardan görünüş ve ilk intibasının nasıl olduğunu görmek istiyorum. Daha sonra bu bilgilerle birlikte haritada geçmişe yönelik bir çalışma yapıyorum bu çalışmanın ardından seninle konuşarak hem yaşanan olaylar hem de kişilik yapısı ve hayattaki bu zamana kadar yaşadığın deneyimleri de değerlendirerek haritayı tam anlamıyla dakikası saniyesine kadar oturtuyorum. Ve doğum saatin netleşiyor. Net olarak emin olduğum sonucu seninle bir pdf dosyası şeklinde paylaşıyorum, bu dosyada harita bilgilerini, haritanın görsellerini, gezegenlerin hangi evde hangi burçta yerleştiklerinin listesini ve de Güneş, Ay ve Yükselen burcunun özelliklerini kendinle ilgili özet bir ön bilgi olması açısından yazdığım genel açıklama yer alıyor.

Artık doğum saatin netleşmiş olduğu için rahatlıkla doğum haritası analizi, öngörü gibi astrolojideki tüm danışmanlık çeşitlerini alabilir ve haritanı yorumlayabilirsin 😉

Hemen bu danışmanlığı satın alabilir ve hayatına renk katmaya başlayabilirsin!

Sevgi ve ışıkla kal!