İçeriğe atla Altbilgiye atla

Tarot

Tarot

Danışmanlığı

Tarot bilinç altı okuma sanatıdır!

İngilizce de ‘Tarot Reading’ olarak bilinen tarot bize tarot falı olarak geçmiş ancak bu yanlış bir çeviri olmuş ve fal olarak da yerleşmiştir. Fal kelimesinin İngilizce karşılığı ‘Telling Future’ dır. ‘Tarot Reading’ tam karşılığı ‘Tarot Okuma’dır. 

Tarot, tarihçesine baktığınızda Mısır, Çin ve Kabala bilgilerinden oluşan astroloji bilgilerini de içeren kadim bir bir bilgidir.

 Geçmişten bugüne kadar insanlar birçok konuda Tarota başvurmuş, neticesinden memnun kalmışlardır.

Tarot aslında bilinç altı okuma sanatıdır
Tarot bir kehanet üretme aracı değildir

Tarot aslında bilinç altı okuma sanatıdır

Merak ettiğiniz pek çok sorunun cevabını öğrenebilirsiniz.  

Sevgilim Beni Arayacak mı?
Çocuğum Okulu Kazanacak mı?

Sevgilim Beni Arayacak mı?

Nasıl bir deneyim olduğunu merak ediyorsanız ve de enerjiniz benimle uyumlu olduğunu hissediyorsanız hadi gelin tanışalım

Bu Arabayı/Evi Alabilecek Miyim?
İlişkimde neden bu problemleri yaşıyorum?

Bu Arabayı/Evi Alabilecek Miyim?

Tarot danışmanlıkları içinde, genel analiz, soru, konu analizi, ilişki analizi, özel sorun çözümü ile ilgili analiz, öngörü analizi gibi çeşitli teknikleri bulunmaktadır.

Tarot Kartları Nasıl Çalışır?

Aslında bu konunun tam olarak bilinmemesi ile birlikte benim 20 yıllık deneyimlerim sonucunda vardığım sonuç şu oldu;

Evrende her şey bir düzen üzerine kurulu ve her alanda aslında hissettiğimiz bir enerji çalışıyor. Biz bu enerjiye evrensel enerji diyoruz. Bir düşünün Dünyamız uzayda nasıl havada duruyor, Güneş sistemini düşünün, Güneş’in etrafında bir yörünge var ve bu yörüngeye bağlı gezegenler yine kendi yörüngelerini de oluşturacak şekilde dizilmişler ve bir düzen içerisinde çalışıyorlar. Aslında biz astrolojide nasıl ki bu güneş sisteminde meydana gelen hareketleri, konumları, iz düşümlerini sembolleştirerek anlamlar yüklüyorsak ve geçmiş deneyimleri değerlendirerek bugün bir sonuca varıyorsak Tarot’da aynı mantıkta çalışmaktadır. 78 Karttan oluşan Tarot destesinde her kartın üzerinde çeşitli semboller yer almakta ve pek çok anlam çıkarılabilmektedir. Dolayısı ile sizler bir danışmanlık aldığınızda hangi konuda farkındalık geliştirmek ve sizi saran koşulları öğrenmek istediğinizi belirledikten sonra kartlarınızı kendiniz seçersiniz, sizin enerjinizi alan kartlar ne mesaj vermek istiyorsa ona göre o karta sizi çeker ya da bir şekilde siz o karta doğru yönelirsiniz. Bu konuyu da çok deneyimlemişimdir, mesela bir şey düşünmeden veya saçma şeyler düşünerek, öylesine, rasgele kartları seçtiğimizde karşımıza çıkan açılımda bir konu bütünlüğü görülemez, yorumlamakta zorlanırız, kartlar birbirini desteklemez dolayısı ile odaklanarak kartların seçilmesi oldukça önemlidir.

 

Bu arada bilgilendirmek isterim ki; her yorumcunun tarzı, kartlarını kullanım şekli farklı olabilir, çünkü evrendeki her insanın doğuştan ya da sonradan geliştirdiği enerji yoğunluğu farklıdır. Mesela kolektife yapılan açılımlar aynı burç yorumları gibidir, genel bir temayı ortaya koyabilir ancak herkese özel olarak hitap etme olasılığı yoktur, izleyen veya okuyan kişilerin ortalama %50 sine uygun olur. Astroloji gibi Tarot da kişiye özel açıldığında nokta atışı ve faydalı sonuçlar elde edilir.

Tarot, tarihçesine baktığınızda Mısır, Çin ve Kabala bilgilerinden oluşan astroloji bilgilerini de içeren kadim bir bir bilgidir.

 Geçmişten bugüne kadar insanlar birçok konuda Tarota başvurmuş, neticesinden memnun kalmışlardır.

Bazen neyi neden yaptığımız anlayamayız, bazen ilişkilerimiz, kariyerimiz, ailemiz, duygularımız, hırslarımız bizi nereye götürüyor göremeyiz. Aslında mutlu muyum? Beni ne mutlu eder? Kendimi mi feda ediyorum? Fazla mı bencil davranıyorum? Beynim bir sürü düşünceyle dolu olduğu için mi çıkar yol bulamıyorum? Hayatımın hangi alanında sorunlarım var ve bu sorunları neden yaşıyorum? Bu sorunları nasıl çözebilirim? Gibi pek çok sorunun cevabını bularak müthiş bir farkındalık ve aydınlanma yaşıyorsunuz.

Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre bir arayışınız var ya da kartların size bir mesajı var demektir. İsterseniz ilk önce ücretsiz olarak yıl kartı hesaplamanızı yapın ve Tarot kartınızın sizi nasıl tarif ettiğine bir bakın. Daha sonra size en yakın hissettiğiniz bir danışmandan istediğiniz Tarot açılımını talep edebilirsiniz.

Ben de Tarot eğitimi almak, kendim öğrenmek ve danışmanlık vermek istiyorum diyorsanız. Eğitimler bölümünden açık eğitimleri görebilir ya da talep formunu doldurabilirsiniz.

Tarot Seansı Nasıl Yapılır ?

Tarot, tarihçesine baktığınızda Mısır, Çin ve Kabala bilgilerinden oluşan astroloji bilgilerini de içeren kadim bir bir bilgidir.

 Geçmişten bugüne kadar insanlar birçok konuda Tarota başvurmuş, neticesinden memnun kalmışlardır.

Ben Tarot danışmanlığını nasıl veriyorum: Öncelikle ne öğrenmek istediğinize karar verin genel olarak hayatınızın her alanı ile ilgili nasıl bir enerji içerisinde olduğunuzu ve neleri farketmeniz gerektiğini mi öğrenmek istiyorsunuz, bir ilişkiniz var ve bu ilişki ile ilgili mi danışmak istiyorsunuz, sonra tarot danışmanlığı alırken ne istediğini not kısmına yazarak iletmeyi unutmayınız. Tarot danışmanlıklarımı online olarak yaklaşık 45 dklık bir seans şeklinde yapmaktayım. Kartları sizin seçmenizi sağlıyorum. Kendi enerjinizle seçtiğiniz kartları açarak yorumluyorum. Açılım sonrasında soru sorma sınırınız yoktur, size tatminkar cevaplar vererek görmeniz gerekenleri açıkça aktarıyorum.

 

Tarot deyince aklınıza fal gelmesin! 

Tarot, bilinçaltınız da var olan dataların kollektiften gelen bilgiyle analiz ederek size en iyi olasılıkları gösterir  Hayatınızda var olan sorunları nasıl çözebileceğinize ışık tutar.

Seans sırasında geçmiş, yakın gelecek ve şimdiki durum tespitleri yapıldığı gibi, aynı zamanda sorular eşliğinde  danıştığınız konuyla ilgili bilgileri de alabilirsiniz.

Tarot danışmanlıkları içinde, genel analiz, soru, konu analizi, ilişki analizi, özel sorun çözümü ile ilgili analiz, öngörü analizi gibi çeşitli teknikleri bulunmaktadır. Tek seansda tek bir teknik kullanılabildiğinden ne öğrenmek istediğinizi yazdığınızda ben size uygun olan açılımı belirleyerek sizinle iletişime geçiyorum ve seansımızı gerçekleştiriyoruz.

Nasıl bir deneyim olduğunu merak ediyorsanız ve de enerjiniz benimle uyumlu olduğunu hissediyorsanız hadi gelin tanışalım 😊