İçeriğe atla Altbilgiye atla

(Horary) Soru Astrolojisi

Horary Soru Astrolojisi Nedir?

Merhaba, şuan bu sayfada olduğuna göre aklına bir soru takıldı, lütfen hemen şimdi saate bak ve tam olarak ne sordun, ne zaman sordun tarihine dakikasına kadar not al! Bu kısmı çok önemli çünkü soru astrolojisinin bazı kuralları vardır bu kurallara uyduğumuz zaman bize harika cevaplar verir.

Kedim Nerede?
Cüzdanım Nerede?

Kedim Nerede?

Buna Benzer Pek Çok Sorunuzun Cevabını Öğrenebilirsiniz. Lütfen Dolar Artacak Mı Gibi Kollektifi İlgilendiren Sorular Sormayınız.

Sevgilim Beni Arayacak mı?
Çocuğum Okulu Kazanacak mı?

Sevgilim Beni Arayacak mı?

Horary Danışmanlığında Danışanın Soracağı Sorunun Aklına Geldiği Tarih Ve Saatin Belirtmesi Gerekmektedir. Hadi Bir Şey Sorayım Deyip De Soru Sormayın Lütfen.

Bu Arabayı/Evi Alabilecek Miyim?
Eski Sevgilim Geri Dönecek Mi?

Bu Arabayı/Evi Alabilecek Miyim?

Horary Sorularının Geçerliliği 6 Aydır Ve 6 Ay İçin Geçerli Olan Sorular Sorulmalıdır.

Horary

Soru Astrolojisi Danışmanlığı Nasıl Verilir?

astrolog-taratolog-gizem-yilmaz
Gizem Yılmaz
Astrolog-Tarolog

Bu ve bunun gibi, evet –  hayır cevabı alabileceğin sorulardan tut da aklına takılan ve merak ettiğin her ne ise onu sorabilirsin. Yeter ki sorunu benimle doğru bir şekilde paylaş yani soru ile niyet birbirinden farklı olmasın, merak etme benimle paylaştığın her bilgi bende kalır 😉

Soru astrolojisi nasıl çalışıyor diye merak mı ettin?

 

Benim de bu uzmanlık alanını bilmeden önce çok merak ettiğim bir soruydu o nedenle sana da mantığını anlatmak istiyorum:

Bir soru geldi aklına ve o surunun cevabını öğrenmek için yanıp tutuşuyorsun, işte tam o anda tarihi saati ve bulunduğun ili not alıp bana ilettiğinde ben de senin bu durumu tam da yaşadığın anın zamana ve mekana göre haritasını çıkartıyorum ve soru astroloji kurallarına göre yorumluyorum.

Mesela şimdi aklına şu gelebilir, şuan bir soru uydurayım ve sorup bir deneyeyim diyebilirsin, şu kadarını söylemeliyim ki sorduğun sorunun arkasında böyle bir niyet olduğunu dahi o anki gökyüzü durumu bize anlatıyor ve o haritaya cevap vermiyoruz, ya da bir soru sordun ama gerçek niyetini açıkça söyleyemiyorsun bil ki o niyeti bile haritadan anlayabiliyoruz. Merak ettin değil mi 😊 şöyle anlatayım bir gün bir danışan eşimden boşanacak mıyım diye sordu, harita bana şöyle anlatıyordu aslında danışanın niyeti evlenmek boşanmakla alakalı değildi, boşanma aşamasında istediği parayı alabilecek miydi, danışan bunu açıkça söyleyemediği için sorusunu boşanmayla kamufle etmeye çalışmıştı ama pek işse yaramadı 😊 merak etmeyin benden sır çıkmaz açık ve net sorunuzu sorabilirsiniz kesinlikle aramızda kalacaktır hatta şöyle söyleyim haritayı kapattıktan sonra danışanlarım ile ilgili hiçbir şey hatırlayamıyorum 😉

Evet senin de bu kurallar çerçevesinde çooook merak ettiğin ve yerini zamanını not aldığın sorun varsa beklerim, yoksa ve bir gün olursa o zaman yine beklerim…

Sevgi ve ışıkla kal!