İçeriğe atla Altbilgiye atla

Vaka Analizi Danışmanlığı

Vaka Analizi Nedir?

Merhaba, sanırım nedir bu vaka analizi diye merak ederek geldiniz bu sayfaya. Hoş geldiniz😊

Vaka analizi aslında benim kendi kullandığım tekniklerle birlikte geliştirdiğim ve 20 yıldır vermekte olduğum danışmanlıklarımda ve deneysel çalışmalarımda kullandığım tekniklerle uzmanlaştığım ve adını da benim koymuş bulunduğum bir danışmanlık türüdür.

Hayatınızda hiç yaşamam dediğiniz olaylar
Önemli gidişatı bilinemeyen davalarınız

Hayatınızda hiç yaşamam dediğiniz olaylar

Kendinizi içinden çıkılmaz bir durumda Vaka Analizi Yolunuzu aydınlatabilir.

Hayatınızda Tekrar Eden Olay Döngüleriniz mi Var?
Hayatınızın Bir Alanında İçinden Çıkılmaz Bir Sorun mu Yaşıyorsunuz?

Hayatınızda Tekrar Eden Olay Döngüleriniz mi Var?

Gerek eğitim süreçlerinde gerekse danışmanlıklarımda karşılaştığım bazı özel sorunlar, problemler, kişilerin içinden çıkamadığı olaylar, hisler, düşünceler ve hatta kadersel yaşanan olaylar ortaya çıkıyor. 

Merak ettiğiniz veya nasıl çözülebileceğini öğrenmeye çalıştığınız her türlü olay ya da konu için vaka analizi danışmanlığı alabilirsiniz.
Astroloji ve Tarot sembolizmi ile sizlere rehberlik ediyor

Merak ettiğiniz veya nasıl çözülebileceğini öğrenmeye çalıştığınız her türlü olay ya da konu için vaka analizi danışmanlığı alabilirsiniz.

Bu tip durumlarda nasıl bir çalışma yapıyorum ve nasıl sonuçlar alıyorum… Deneysel çalışmalar  yapıyorum.

VAKA

Analizi Size Ne Anlatır?

astrolog-taratolog-gizem-yilmaz
Gizem Yılmaz
Astrolog-Tarolog

Eğer hayatınızda çözemediğiniz bir sorununuz varsa: Kendinizle ilgili olabilir, atılamayan düşünceler, yaşanılan enteresan olaylar, hayatım boyunca hep böyle oldu, hep bu tarz şeyler yaşıyorum dediğiniz olay ve durumları çözmek istiyor olabilirsiniz.

Önemli gidişatı bilinemeyen davalarınız, hayatınızda hiç yaşamam dediğiniz ve başınıza gelen olaylar, neden olduğunu merak ettiğiniz veya nasıl çözülebileceğini öğrenmeye çalıştığınız her türlü olay ya da konu olabilir.

Tam tarif edebildim mi bilemiyorum, net bir tarifi yok çünkü ama şöyle bir örnek verebilirim: Bir danışanımın başına hiç beklemediği bir olay geldi ve bu olay sonucu kamu davasına giden, görevinden atılmasını sağlayan bir deneyime sürüklendi. Öncesinde de danışmanım olan kişi olayın olduğu günden davanın sonuçlanmasına kadar belirli aralıklarla destek aldı, bu olayı neden yaşamıştı, ne ile sınanıyordu, ne öğrenmesi gerekiyordu önce doğum haritasından ve de çeşitli tarot teknikleri ile bu duurmu inceledim, kişiye değiştirmesi gereken yönlerini ilettim, uyum sağladı ve değişimi kabul etti, uzun süren dava sonucunda avukatların bile olumsuz baktığı hapis ile sonuçlanabilecek bir dava kişinin doğru kararlar alması akışa güvenmesi ve yaptığımız seanslarda aldığı pozitif düşünce ile kendisinin bile inanamadığı oldukça olumlu bir sonuç alarak görevine dönmesi ile birlikte görevinde yükselişin de mutluluğunu yaşadı 😊 Uzun bir süredir sesi çıkmıyor sanıyorum ki hayatında her şey yolunda 😉

Bu örnekteki gibi ya da sizin kendinize özel farklı, anlamaya çözmeye çalıştığınız herhangi bir konu ya da durum olabilir. Bu danışmanlığı alırken lütfen tüm detayları belirtiniz. Danışmanlıkta tüm teknikleri birlikte kullanarak kişiye özel yöntemlerle ilerlemekteyim. Seanslarımız canlı ve 60 dk civarında sürmektedir.

Vaka Analizi danışmanlığını alarak hayatının en enteresan deneyimini yaşamaya ne dersin?

Görüşmek üzere 😊