İçeriğe atla Altbilgiye atla

Astroloji Tabanlı Genel Tarot Açılımı

Astroloji Tabanlı Genal Tarot Açılımı

Bu açılım astroloji ile harmanlanmış hayatınızın 12 alanını ele alan; mevcut durum, para, yakın ilişkiler, aşk ya da çocuklar, aile, çalışma ortamı ve gündelik hayat, evlilikler ya da ortaklıklar, kayıplar, eğitim, kariyer, sosyal yaşam ve bilinç altı olmak üzere sizi bütünüyle ele aldığımız ve hayatınızın hangi alanlarında problemler yaşıyorsunuz? Bu sorunlar nerden kaynaklanıyor ve sorunlarınızı nasıl çözebilirsiniz? Şeklinde size rehberlik etmeye çalışıyoruz. Yükselen burcunuzu net olarak biliyorsanız yazın, net değilse lütfen bilmediğinizi belirtin. Bu açılım yönteminde önemli bir detaydır.


Astroloji tabanlı genel açılım kendinizle ilgili büyük bir farkındalık sağlar ve hayatınızın gidişatında nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili de ışık tutar.


Toplamda 12 kart ile açılan bu açılım yöntemi Gizem Yılmaz tarafından geliştirilen özel teknikler kullanılarak yapılmakta ve yaptığımız deneysel çalışmalarda %100 sonuç verdiği gözlenmiştir.


Bu sayfadan alacağınız hiçbir danışmanlıkta, sizi etkileyecek, kötü niyetli, karamsarlığınızı tetikleyecek, sizi olumsuz yönde dibe götürecek yorumlar asla almazsınız. Bu nedenle Tarot fal değildir, bizler sadece size farkındalık yaratmak ve yolunuza ışık tutmak için buradayız. Sevgi ve ışıkla kalın…

 

Yorum Yap