İçeriğe atla Altbilgiye atla

AY TUTULMASI “Kaçınılmaz Dönüşüm”

akrep-burcunda-ay-tutulmasi

Ay tutulmaları dolunayların etkisini 10 katına kadar çıkarabiliyor ve 6 ay kadar da etkisi devam ediyor. Akrep burcunun 25 derece 17 dakikasında meydana gelen Kanlı Dolunay denen Ay tutulması Güney Ay Düğümü tarafında gerçekleştiği için en basit anlamıyla bizleri bırakmamız gereken konularla sınayacak diyebiliriz.

Ay Akrepdeyken kıskançlık, öfke, krizler, güven eksikliği, şüphe, kuşku temaları ön plana çıkar o nedenle bu konularda ya da baskın olarak yaşadığınız size ve çevrenize zarar veren bu duygularınızı fark edip bırakmamız için sınanacağımız bir dönem olacaktır.

Ah bir de bu tutulmaya kare açı ile eşlik eden bir Satürn var devrede ya öğreneceğiz ya da öğreneceğiz kaçarımız pek yok gibi ????

2003-2004 yıllarında neler yaşadık ? O zaman neyi bitirmeye, sonuçlandırmaya çalışmıştık hatırlamakta fayda var. Akrep burcunun dönüşüm temasını vurguladığından bir şeyleri bırakmak ve bir değişim süreci yaşamak odak noktamız olacak.

En yoğun etki Mayıs ayında hissedilecek. Fakat Kasım ayına kadar gündemimizin ana hatları bu konular üzerinden olacak, Kasım ayındaki tutulmada ise bu tutulmanın etkilerinin sonuçlandığını, çözemediğimiz krizlerin daha da büyüyerek çözülme aşamasına yükseldiğini gözlemleyebiliriz.

Pek çoğunuz biliyor ki psikolojik ve bilinç altımızda yatan sorunlarımız bedensel sağlığımızı etkilemekte. Endişe, kaygı, korku, öfke, kıskançlık gibi sürekli yaşadığınız sorunlarınız varsa bu dönemde bunları fark edip çözmenizde fayda var yoksa bu durumların çözülebilmesi için vücudunuza yansıyarak sağlığınızı etkileyebilir. Özellikle mide, meme ve üreme organlarıyla ilgili sorunlarda artış olabilir.

Elimizdekilerle mutlu olmayı öğrenmemiz gereken, duygularımızı, bilinç altımızı, geçmişten, atalardan, çocukluğumuzdan getirdiklerimizi ve hatta karmamızdan gelenleri temizlememiz gereken bir deneyim yaşayabiliriz. Yaşayacaklarımızı böyle etkilerle çok fazla detaylandıramayız çünkü kaderseldir, ön görmemiz önceden tahmin etmemiz eğer bir medyum değilseniz zordur ???? Ama farkındalık ile geliştirmemiz gereken yönlerimizi ya da bırakmamız gereken konuları görebilirsek bu etkiyi daha hafif yaşayabiliriz ????

Sevgi ve ışıkla kalın,

Astrologyturk Gizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk | Youtube @astrologyturk

Yorum Yap