İçeriğe atla Altbilgiye atla

Güneş – Satürn Kavuşumu “Plan Yapma Zamanı!”

gunes-saturn-kavusumu

Merhaba Sevgili Yol Arkadaşlarım,

4 Şubat’ta başlayan Güneş Satrün Kavuşumu, kendimizi kısıtlanmış, sınırlanmış, baskı altında hissettiğimiz, kimliğimizi ve kişiliğimizi ön plana koyamadığımız bir etki yaşatır. 12. Evimden şahsen yaşadığım bu etki ile bu yazıyı sizlere ancak yazabiliyorum ????

Bu kavuşum bizi daha çok kariyer ve iş konularında etkileyecektir. Gelecek projelerinizi planlamak, zamanı doğru yönetebilmek adına sistemi kurmak anlamında bu zamanı değerlendirebiliriz. Bir sorumluluk alırken uzun vadeli düşünmenizi ve hayatınızdaki otorite figürlerine karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca bilmelisiniz ki bu bir haftalık süreç içerisinde alacağınız kararlar, atacağınız adımlarla ilgili olarak gelecek dönemde yeniden karşılaştırarak tamamlayacak ya da yeniden yön verdirecektir.

15 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Güneş Satürn karesi sert ve zorlayıcı bir etki ile gelerek aldığınız kararlara yön verdiğinizi deneyimlenebilecek.

14 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Güneş Satürn Karşıtlığı yine gerilimli bir açı yaratarak kararları ortaya döküp görünür hale getirebilecek. Bu tarihte bir tamamlanma yaşayabiliriz.

10 Kasım’da tekrar meydana gelecek olan Güneş Satürn Karesinde ise Çözüm odaklı davranmamız gereken planlar hazırlamamızı destekleyecek bir deneyim yaşayabiliriz.

Bu hafta aldığınız kararlar ya da yaptığınız planları bir yere not ederek takip edebilirsiniz. Bakalım verdiğim tarihlerde nasıl deneyimler yaşayacaksınız. Ben yazıyorum takibini yaparak sizlerle paylaşacağım ????

Deneysel Astroloji böyle bir sistem, astrolojiye destek olmak için yaşadığınız büyük olayları benimle paylaşabilirsiniz. Bundan gerçekten mutluluk duyarım ????

Sevgi ve ışıkla kalın,

AstrologyturkGizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk

Yorum Yap