İçeriğe atla Altbilgiye atla

İkizler Burcunda Dolunay ‘Sırlar Ortaya Çıkıyor’

ikizler-burcunda-dolunay

Merhaba Sevgili Yol Arkadaşlarım,

19 Aralık Pazar günü saat 07:35’de İkizler Burcu’nun 27 Derecesinde meydana gelecek olan 2021 Yılı’nın son dolunayını yaşayacağız.

İlişkiler ile ilgili özellikle vurucu bitişleri getirebilecek bir dolunay olacaktır. Ani beklenmedik haberler, spekülasyonlar, dedikodular, hırsızlık olayları, gizli saklı olayların ortaya çıkışı, dini konular, inançlarımız, yurt dışı ve yabancı diller, felsefe gibi konularda etkileşim yaşayabiliriz.

Yılın sonu tutulmalar, sert etkileşimler, gerileyen ve burç değiştiren önemli gezegenlerin etkileri ile birlikte tam da an haritasının 1-7 aksında ufuk çizgisine de çok yakın bir alanda meydana gelmesi, köşe evler dediğimiz evlere den gelmesi, her birimizin hayatında önemli değişimlere, doğumlara ya da aydınlanmalara vesile olacaktır.

Dolunay’ın gerçekleştiği bu aks bilgi aksıdır bu nedenle bilgi oldukça önem kazanacak. İlişkilerde, ortaklıklarda, evliliklerde bilginin aktarımı özellikle önemli spekülasyonlar olabilir, yanlış anlaşılmalar ya da verilen sözlerin tutulamaması gibi durumlar yaşanabilir. Çünkü değişken burçlarda yer alan Ay ve Güneş bizleri biraz daha hareketli ve değişen bir ruh haline de itebiliyor olacak.

Bu Dolunay en çok Yay, Balık, İkizler ve Başak burçlarını etkileyecektir.

Peki bu gökyüzü hareketlerinden herkes etkilenir mi? Diye soracak olursanız:

Her zaman söylediğim gibi herkesin kendi doğum haritasında Dolunay hangi evlerde gerçekleşiyor ise o konularda deneyimler ya da sınavlar yaşayabilir. Kimisi olumlu, kimisi için olumsuz olabilir. Benim haritamda mesela, tam olarak MC noktamda yani 4.Ev – 10.Ev aksında yer alan Dolunay daha çok kariyer alanlarımı etkileyecek gibi görünüyor. Bu yıl dolunaylar bana olumlu etkiler yaşattı o nedenle bu dolunay için de öyle olacağını düşünüyorum, natal haritamda aynı aks üzerinde Mars da bulunduğundan beni ziyadeiyle çalıştırmaya başladı bile ???? bir anda kendimi arka arkaya canlı yayınlar, çekilişler, eğitimler ve web sayfasının açılış kampanyalarını planlarken buldum bu hafta ???? Bir hafta öncesinden başlar zaten etkilerini göstermeye ve etkisi 2 hafta ile 1 ay arasında devam edebilir. Örnek olarak kendi haritamdan bahsettim, sizlerin de kendi haritanızda hangi alanınıza denk geliyorsa daha çok o konularda kendini gösterecektir. Natal ve an haritasındaki diğer açılar ise bu sınavların zorlu mu kolaylaştırıcı mı olacağını gösterecektir.

Bakalım Türkiye haritasındaki etkilerine;

Türkiye haritasının 6 ve 12. Ev aksında meydana geliyor Dolunay. Burada Natal Ay da mevcut olduğundan özellikle halkı ilgilendirecek yada etkileyecek olaylar ve konular çok fazla gündem de olabilir. Aslında asgari ücretlerin açıklanması ile birlikte etkilerini görmeye başladık bile. Halkın sağlığı, çalışanlar, işçiler, silahlı güçler, bilinmeyen konular, gizli saklı olaylar, devletin gizli düşmanları ile ilgili alanlarda ortaya çıkabilecek haberleri ve gelişmeleri göstermektedir.

Dolunay sağlık anlamında da halkın sağlığı, kadınlar ile ilgili sıkıntılar olabilecekken, en önemli konu kapanmaları gösteren bir evde olduğundan açıkçası yeniden bazı sınırlamalar, kısıtlamalar ile karşılaşabileceğimizi gösteriyor.

Ekonomik olarak da para piyasalarında yukarı yönde bir hareketlenme var ancak spekülasyonlar, yanlış bilgi, yanlış yönlendirmenin baskın olduğu bir süreçteyken coin tarzı yeni gelişmekte olan sanal para konularında özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim, beklenmedik al aşağı durumları olabilir, piyasadan aniden çıkan, yeni girip yüksek artış vaat ettiği söylenen yine coinler olabilir çok dikkat edin lütfen. Ancak altın şu dönemde artış yönünde ilerleme seyrediyor gibi görünüyor.

Çok fazla ekonomik değerlendirme yapmıyorum biliyorsunuz ama bu dönemde önemli etkileşimler mevcut o nedenle yazmak istedim. Yatırım tavsiyesi değildir, unutmayın, uyarı amaçlı sizlerle paylaşmak istedim.

İkizler Dolunay’ı Yükselen burçları hangi alanlarda etkileyecek?

Yükselen Koç: İletişim, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşular, eğitim, yurt dışı, inançlar ve yabancı diller konularında deneyimler yaşayabilirler.

Yükselen Boğa: Para konuları, gelirler, giderler, vergiler, cezalar, kayıplar, okult alanlar, miraslar, başkalarından gelen gelirler ile ilgilidir.

Yükselen İkizler: Bu dolunay zaten sizinle ilgili diyebiliriz, kişilik, benlik, kendini ortaya koyma, ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar gibi alanlarda deneyim yaşayabilirsiniz.

Yükselen Yengeç: Bilinçaltı konuları, gizli saklı konular, kapalı alanlar, çalışma ortamı, evcil hayvanlar, hizmet aldığımız kişiler ve sağlık alanlarından etkilenebilirler.

Yükselen Aslan: Aşk ilişkileri, çocuklar, eğlence konuları, sosyal çevre, arkadaşlık ilişkileri gibi alanlarda deneyimler yaşayabilirler.

Yükselen Başak: Ev, aile, ebeveyn, kariyer, iş hayatı ve toplum önündeki statüsü ile ilgili konularda deneyimler yaşayabilirler.

Yükselen Terazi: İletişim, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşular, eğitim, yurt dışı, inançlar ve yabancı diller konularında deneyimler yaşayabilirler.

Yükselen Akrep: Para konuları, gelirler, giderler, vergiler, cezalar, kayıplar, okult alanlar, miraslar, başkalarından gelen gelirler ile ilgilidir.

Yükselen Yay: Bu dolunay zaten sizinle ilgili diyebiliriz, kişilik, benlik, kendini ortaya koyma, ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar gibi alanlarda deneyim yaşayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak: Bilinçaltı konuları, gizli saklı konular, kapalı alanlar, çalışma ortamı, evcil hayvanlar, hizmet aldığımız kişiler ve sağlık alanlarından etkilenebilirler.

Yükselen Kova: Aşk ilişkileri, çocuklar, eğlence konuları, sosyal çevre, arkadaşlık ilişkileri gibi alanlarda deneyimler yaşayabilirler.

Yükselen Balık: İletişim, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşular, eğitim, yurt dışı, inançlar ve yabancı diller konularında deneyimler yaşayabilirler.

Sevgi ve ışıkla kalın,

Gizem Yılmaz | OPA Member | @astrologyturk

Yorum Yap