İçeriğe atla Altbilgiye atla

Jupiter Balık Burcunda “merak etmeyin ben buradayım!”

jupiter-balik-burcunda

Merhaba sevgili yol arkadaşlarım, yoğun bir yıl sonu gündeminden sonra yeni yılın ilk yazısının yazabileceğim en pozitif, en anlamlı özellikle bana inanılmaz hitap eden bir gökyüzü gelişmesinden bahsetmek istiyorum.

Jüpiter Balık burcuna geçiş yaptı. Evet önceki yazılılarımda ve katıldığım programlarda bahsetmiştim kısacık ???? Şimdi daha detaylı bahsetmek istiyorum. Çünkü o kadar gerilimli ve olumsuz etkileşimler ile girdiğimiz 2022 yılına “merak etmeyin ben buradayım!” der gibi tam 29 Aralık’ta sevgili Jüpiter Balık burcuna geçiş yaptı ve burada 11 Mayıs’a kadar seyahat edecek.

Öne Jüpiter bize neyi ifade ediyordu ondan kısaca bahsedeyim: Jüpiter bizim bolluk, bereket, inançlar, seyahatler, hukuk, yurt dışı gibi konuları temsil eden büyük bir şans gezegenimizdir.

Peki ya Balık burcu bize ne anlatır?

Balık burcunda aslında bireysel arzuların, düşünsel çabaların yanı sıra , evrensel bir takım gerçeklerin var olduğunu ve bizim bu evrensel kanunlardan ve yaratılıştan ayrı olmadığımızı, her şeyin ve herkesin aslında aynı özden geldiğinin bilincine vardığımız bir burçtur.

Balık burcu, koçman bir gülümsemeye sahip olsanız bile gerçek duygularınızı çok rahat anlayabilir. Balıkların asla açıklanamayan altıncı bir hissi vardır. Başkalarının göremediği şeyleri görebilirler. Balık, başkalarını cesaretlendirme konusunda harika bir yeteneğe sahiptir, ancak kendileri için o cesareti kolay kolay bulamayabilirler. Balıklar küçük şeylerle mutlu olabilirler ama onları kızdırdığınızda pişmanlık duymadan sizi paramparça edebilirler. Onlara asla kötü bir his hissettirmemelisiniz. İnandığınız şeye dönüşürler. Balıklar çok düşünür ve düşüncelerinde kaybolurlar. Balık burcunun kalbini kırarsanız, uzun bir üzüntü evresi yaşarlar. Sonra kendi güçlerinin farkına varır ve üstesinden gelirler. Kalpten bir bağlantı kurmadığınız sürece ne söylemeye çalıştıklarını asla anlayamazsınız. İlgi ve övgü onların başını döndürür ama gerçeğin hep farkındadırlar. Ne olursa olsun, en yalnız hissettiğinizde kara gün dostunuz eğer bir Balıksa şaşırmayın. Jüpiter balık her birimize destek olmaya geldi :)

Jüpiter balık burcundayken bizleri biraz daha derin hissetmeye, inançlarımızı sorgulamaya, içimizdeki sevgiyi, sevdiklerimizi, çevremizdekileri, belki işimizi, hak ettiğimi mi yaşıyorum yoksa daha fazlasını mı hak ediyorum? Sorgulamalarını yaşayabiliriz. Ancak daha iyimser baktıracak bu durum bize, özellikle Balık burcunun bulunduğu eviniz hangisi ise ve bu ev konuları ne ise daha çok o konularda şans bolluk ve bereket deneyimleyecekken aynı zamanda bu alanlarda sorgulamamlar ya da iyi niyetli bir yaklaşım içinde olabilecekken, hayallerinizi gerçekleştirmek ya da sanatsal konularda ilham almak için güzel bir dönem olacaktır.

Balık burcu benim yükselenim ve 1. Evimde yani beni kendimle ilgili konularda daha hayalperest, daha iyi niyetli, duygusal anlamda daha sorgulayışı ama gelen olarak da şansı, bolluğu, bereketi hep minik bir yardım meleği gibi üzerimde tutacağına inanıyorum.

Sizin haritanızda hangi evinizde balık burcu var? Yorumlara yazabilirsiniz. Tabii haritanızda bu yerleşime gelen diğer etkileşimler de önemlidir, kişisel haritalar özel olarak incelenmelidir.

Sevgi ve ışıkla kalın…

Yorum Yap