İçeriğe atla Altbilgiye atla

Kelt Haçı Tarot Açılımı

Kelt-Haci-Acilimi

Kelt Haçı geleneksel olarak tarot denildiği zaman ilk akla gelen açılımdır. Kelt Haçı şu anki durumunuzu etkileyen çevresel faktörleri de katarak basitçe analiz eder ve size önünüze çıkacak fırsatlarla ilgili objektif bir bakış açısı kazandırarak olası gelecek hakkında aydınlatır. Bu açılım evet-hayır sorularından ziyade “neden bu konuda beklentilerim gerçekleşmiyor” veya “bu adımı atarsam beni neler bekliyor” gibi daha net sorulara ışık tutacaktır.


Kelt yöntemi, çok yönlü pozisyonları ve kombinasyonlarıyla, tarot açılımlarında en etkili türdür. Odak noktası sizin seçtiğiniz konudur ancak dış kaynaklardan nasıl etkileneceğinizi de öğrenirsiniz. Bu açılım yönteminde isterseniz genel durumunuz için isterseniz de özel bir konu için açılım isteyebilirsiniz.


10 tane kart seçilerek yapılan bu analizde bilinç altınızın derinliklerini farkedeceksiniz.


Bu sayfadan alacağınız hiçbir danışmanlıkta, sizi etkileyecek, kötü niyetli, karamsarlığınızı tetikleyecek, sizi olumsuz yönde dibe götürecek yorumlar asla almazsınız. Bu nedenle Tarot fal değildir, bizler sadece size farkındalık yaratmak ve yolunuza ışık tutmak için buradayız. Sevgi ve ışıkla kalın…

 

Yorum Yap