İçeriğe atla Altbilgiye atla

Yengeç Burcunda Dolunay “Geçmiş bir rüya ise Gelecek kabus olmasın”

Yengeç Burcunda Dolunay

27 Derece yengeç burcunda bir dolunay meydana gelmeye başladı. Plüton’nun baş rolde olduğu ve Procyon sabit yıldızının etkili olacağı bir dolunay yaşayacağız.

Bireysel anlamda; Yengeç burcu temaların önem kazanacağı bir sürece vurgu yapacaktır, aile, yuva, üreme, güvenlik duygusu, barınma ihtiyacı, eski konular, çocuklar, beslenme, eski eşyalar… Ay sonuna kadar etkili olacak bu enerjide, ev işleri, ev değiştirme, ev içerisinde bir takım uğraşlar ile haşır neşir olabiliriz. Aile içerisinde eskilere gitmek, köklere inmek, aile dizilimi tarzı çalışmalar içinde uygun bir dönemdir. Çocuklarımızın ihtiyaçlarına karşı da oldukça duyarlı olacağımız bir enerji mevcut olacak. Güvenlikle ilişkili konular yine ön plana çıkabilir, daha anaç davranabilir, sevdiklerimiz için daha endişeli ve kaygılı olabiliriz. Daha çok içe dönük, güven alanlarımızda saklanmak isteyeceğimiz, içimize döneceğimiz bir süreç olabilir. Sağlıkla ilgili olarak, göğüsler, miğde, yemek borusu, kaburgalar ile ilgili hassasiyet yaşanabilir. Sigarayı bırakmak isteyenler için uygun bir zamandır!

Plütonun etkisi altında olduğu için duygularımızı çok fazla büyütüp takıntı haline getirebiliriz. Kadınlarla kurulan ilişkilerde gerilim ve stress baskın olabilir. Manipülasyonlar çok fazla görülebilir. Kimseye saldırmamaya dikkat etmelisiniz.

Procyon yıldızının etkisi ile iyi bir konuşma, hitabet, pratik düşünme, hızlı organize olma, stratejik planlar ile ilgili destekleyici etkisi olacaktır.

Dünya genelinde; gıda, ürünler ve emlak ile ilgili fiyat değişiklikleri, artışlar görülebilir. Plüton ile birlikte de ekonomik krizi tetikleyecektir. Ayrıca yer altı dünyası, madenler, ocaklar, arkeolojik kazılar, deprem konuları ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Procyon altın ile ilgili de olduğundan altın fiyatlarında bir artış gözlenebilir.

Türkiye için; Halkın talepleri ve istekleri bu ay ön plana çıkabilir, sağlık sektöründeki yeni yapılanmaları, borsa ve eğlence alanları için yeni düzenlemeler de gelebilir. Yeni Ay’a girerken de eğitim konuları ile ilgili yeni gelişmelere şahit olabiliriz.

Sevgi ve ışıkla kalın,

Astrologyturk
Gizem Yılmaz | OPA Member

Yorum Yap