İçeriğe atla Altbilgiye atla

Gökyüzünden Düşen Aşk!

gokyuzunden-dusen-ask

Bugün gökyüzünde Akrep ve Boğa’nın dansını izliyoruz. Akrep’in sahasında Ay ve Güney Ay düğümü var, Boğa’nın sahasında Venüs, Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü var ????

Venüs Boğa deyince benim ilk aklıma gelen tatlı olur, Uranüsle bir olunca bunlar hadi gidelim değişik tatlıların tadına bakalım dedirtir ama karşısında duran Ay Akrep içinizdeki tatlı isteği ile tatlı yememeliyim diyetime devam etmeliyim, ya da şekerim yükselebilir gibi vicdan yapıp ihtiyaçlarınız ile duygularınız arasında kalmanıza git- gel yaşamanıza sebep olabilir. Uranüs orada çat kapı elinde bir tepsi baklava ile gelen bir misafir de olabilir yeseniz bir türlü yemeseniz bir türlü olur ???? Sadece tatlı konusunu değil tabii ki Venüs Boğa’nın temsil ettiği değerlerimiz, para, altın, finans, güvenmek, sevmek, sadakat konuları ve zevk aldığımız alanlarımız gibi konulardan da bahsedebiliriz. Bu alanlarda bu iki gün boyunca özellikle git – gel ve çekişme durumu yaşanması olasıdır.

Tabii ay düğümlerine yakın bir çekimde yer aldığından kadersel bazı temalarla karşılaşabilir ya da tekamül yolculuğumuzda gitmemiz gereken yönü anlamak, geliştirmemiz ya da bırakmamız gereken yönlerimizin aydınlanması için bazı deneyimler yaşayabiliriz. Akrep – Boğa aksı ve bu kombinasyon çatışmalı ilişkileri, krizli birliktelikleri ya da ani bir çarpışma ya da kavga ile başlayabilecek aşkları da gösterebilir. Bitmesi gereken ilişkilerin ipi bu günlerde çekilirken, yeni başlayacak özel bağların çekimleri de bu günlerde tohumunu atacaktır.

Herkesin haritasının kendine özel olduğunu biliyorsunuz o nedenle yukarıda yazdıklarım genel bir değerlendirme olup kişiye özel bakıldığında hangi etkileri yaşama potansiyelinin olduğu daha net görülebilir.

Sevgi ve ışıkla kalın,

Astrologyturk Gizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk | Youtube @astrologyturk www.tarotasor.com

Yorum Yap