İçeriğe atla Altbilgiye atla

Terazi Burcunda Dolunay 7 Nisan

terazi dolunayı

Terazi burcunda bir dolunay başladı bugün saat 07.33 itibari ile.

♎️Terazi burcunun 16 Derece 7 Dakikasında gerçekleşen Dolunay an haritasının hastalık, evcil hayvanlar, hizmet aldığımız kişiler, çalışma ortamımız, kapalı alanlar, bilinç altı, geçmişten getirdiklerimiz, gizli düşmanlar, hastalığın şifasını temsil eden konular üzerinde gerçekleşmektedir dolayısı ile dolunay enerjisi genel olarak bu alanlarda iyileştirme sağlayacaktır.

♈️♎️Terazi ve Koç aksi ayn8 zamanda ilişkilerle de alakalıdır o nedenle ilişkisinde sifalanmaya, toparlanmaya, daha sağlam adımlar atmaya ihtiyacı olanlar bu dönemden yararlanabilirler. Toksik ilişkilerin de artık gözle görünür zarar sağladığı ortaya çıkarak kişilerin bu ilişkilerinden kurtularak şifalanabileceklerini gösterecektir.

⭐️Jupiterin de uzak bir açıyla da olsa destek verdiğini özellikle şifalanma anlamında ortaya çıkması gereken konuları bir mercek tutarak görmenizi sağlayacaktır.

⭐️Bugün özellikle tarot destelerini arındırmak isteyen, meditasyon yapmak, olumlamalar yapmak isteyen kişiler için uygun bir gündür. Havanın yağmurlu olduğu illerde bir de toprak enerjisini aldık mı harika bir yenilenme ve arınma sağlayabiliriz.

Sorularınızı ve isteklerinizi yorumlara bırakabilirsiniz.

Hepinizi kocaman kucaklıyorum ????

Sevgi ve ışıkla kalın ⚕️

Yorum Yap