İçeriğe atla Altbilgiye atla

Aslan Burcunda Dolunay “Kendinle Gurur Duy!”

koc-burcunda-yeniay

16 Şubat İzmir saatine göre 19:56’da Aslan burcunun 27 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek. Yaklaşık olarak 12 gün kadar etkisini görebileceğiz.

Ay düğümleri ile etkileşimde olacağından oldukça önemli bir dolunay olacak ve bizlere kadersel bir etkileşimi de ortaya koyabilecek.

Aslan burcu dolanı bize, kendimizle gurur duymak, çevrenin beğenisini kazanmak ve gösteriş dolu hareketler ön planda olabilir. Beğenilmek, kendimizi ortaya koymak, eğlenmek, dostlarımıza yardımcı olmak ve bize prestij katacak girişimlerde bulunabileceğiz.

Sevdiklerinize karşı cömert olabilir ve risk almak faktörü de biraz etkili olabilir.

Venüs retrosunun bitmesi ile de birlikte bu dolunay saçlarımız, bakımımız, güzelleşmemiz için de uygun bir zaman dilimi olacak, gök yüzü sizi destekliyor saçlarınıza özellikle bir şeyler yaptırmak istiyorsanız uygun bir zaman dilimidir.

Sağlık anlamında Aslan dolunayı saçlar, kalp ve omurgalarla ilgili olduğu için biraz hassas olabilir ve dikkat etmemiz gerekebilir.

Dünya genelinde bakınca Dünya Astrolojisinde Aslan altın demektir; altın, değerli madenler, başkentler, krallar, güçlü ve lider kişiler, eğlence sektörü, şov dünyası anlamlarına geldiğinden bu dolunay sürecinde Aslan burcunun temsil ettiği konularda gelişmeler olabilir. Altını yakından takip edebilirsiniz ????

Türkiye’nin Ankara’ya göre çıkartılmış haritasında dolunayın etkisine baktığımızda gökyüzünde Başak burcunun yükseldiğini görüyoruz, sağlık, hizmet konuları bu zamanlarda ön plana çıkacaktır. Dolunay Türkiye haritasının 3.evinde gerçekleştiğinden eğitim, iletişim, e-ticaret, yurt dışı ve seyahatler ile ilgili konularda da gelişmeler yaşanabileceğini vurgulamakta.

Aslan dediğimde benim aklıma gelen en baş sırada gelen anlamlarından biri de egodur. Ay düğümleri etkili bir aslan dolunayı özellikle Aslan, Kova, Boğa ve Akrep burçlu kişilerde çok daha baskın bir şekilde ortaya çıkabilir. Farkında olup yönetebilirsiniz. Dolunayın gerçekleştiği haritanızdaki ev konularına göre bu ay yaşayabileceğiniz kaderse konuları en azından hangi alanlarınızda yaşayacağınızı görebilirsiniz.

Sevgi ve ışıkla kalın,

AstrologyturkGizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk

Yorum Yap