İçeriğe atla Altbilgiye atla

Astroloji Pratik Bir Şekilde Öğrenilebilir Mi?

astroloji öğrenmek

Şimdi konumuz Astrolojiyi öğrenmek.

⚕️Pek çoğunuzdan şunu duyuyorum “Astroloji Çok Zor” ve bu yorumunuza itiraz ediyorum hayır Astrolojiyi Öğrenmek o kadar da zor değil.

⚕️Öncelikle şuna karar verin, sembol yorumlamayı seviyor musunuz? İşin için de biraz da teknik olursa sizi etkiler mi? Çok çalışmak konusunda ne düşünüyorsunuz ve sabırlı mısınız?

⚕️Bu soruların hepsine evet diyorsanız Astrolojiyi öğrenmek sandığınız kadar zor olmayacaktır.

⚕️Tabii bir de eğitim şartları, koşulları ve eğitim veren kişiler var bu kriterlerde Astrolojiyi öğrenme konusunda en önemli faktörlerdir. Bu noktada en çok yapılan yanlış şu oluyor, çok iyi bir Astrolog, tüm öngörüleri çıkıyor, herkes O’na gidiyor… Bu noktada şunu bilmelisiniz ki bir konuyu bilmekle, bildiğini anlatmak arasında çok fark var, O nedenle bildiği bilgiyi çok iyi anlatan ve sizinle enerjisi uyan bir kişiyi seçmenizi tavsiye ederim. Çünkü Astroloji uzun bir yolculuk ve enerjisi uymayan bir kişiyle bu yolu yürümek yine sizin için zor olacaktır.

⚕️Ben eğitimlerim konusunda her zaman kendi öğretme tekniklerimi geliştiriyorum, Öğrencilerin en çok zorlandıkları konuları onların en basit şekilde uygulamalı olarak gerçek çalışmalar üzerinden göstererek ve en anlaşılır bakış açısını ortaya koyarak basit bir yoldan anlamalarını ve yorumlamalarını sağlıyorum. Bu sebeple de Astroloji öğrenmek zor değil sadece zaman ve emek istiyor diyorum.

⚕️Bir de Astrolojinin alanları çok fazla. Bugün hala eğitimler almaya ve kendimi geliştirmeye devam eden birisi olarak Astroloji eğitimi bitmez, tamam ben oldum demenizin imkanı yoktur çünkü derya denizdir. Bu noktada da sizin olmak istediğiniz yeri belirlemeniz gerekmektedir. Mesela temel seviye sizin etrafınızdaki kişileri anlamanız, potansiyellerini görmeniz; Kimdir? Neyi neden yapar? Karakteri nasıldır? Motivasyonları nelerdir? Gibi genel bir analiz yapmak yeterli ise temel seviyede kalabilirsiniz ya da istediğiniz kadar ilerleyebilirsiniz.

⚕️Pratik Bilgiler Astrolojisi temel seviye 6 modelden oluşur pratik bir şekilde öğrenmenizi sağlar.
İleri seviye online eğitimler çok yakında başlayacaktır. Astroloji Gizem Yılmaz ile hiç bu kadar kolay olmamıştı diyebilirsiniz ????

Yorum Yap