İçeriğe atla Altbilgiye atla

Ay Bana Bu Ay Ne Anlatıyor

Ay-bu-ay-bana-ne-anlatiyor

Merhaba sevgili yol arkadaşlarım,


Bundan sonraki yazı dizime sizler için her ayın başında o aydaki Ay hareketlerinin üzerimizdeki etkilerini ve bize nasıl yansıdığını anlatmaya çalışacağım. Böylelikle sizde günlük yaşamınızda atacağınız adımlarda Ay’ın durumuna göre değerlendirebilir ve daha sağlam adımlar atabilirsiniz.


Öncelikle Ekim ayına Aslan burcunda giren Ay 3 Ekime kadar kendimizi ortaya koymak ve ön planda göstermek istediğimiz alanlarla ilgili konularda destek verir. Bu alanlar özellikle sanatla alakalı, eğlence alanlarınız ve de aile ilişkilerinizi güçlendirmeniz için uygun bir zaman. Saçınızı bu günlerde kestirmek için en doğru zamandır.


6 Ekim Yeni Ay zamanı; Yeni projeleriniz üzerinde düşünmek, planlama yapmak için uygun bir zaman olup 9 Ekim’den sonra uygulamaya koyabilirsiniz. Yeni Ay Terazi burcunda gerçekleştiği için ilişkilerle ilgili yeni başlangıçları da destekleyebilir.


13 Ekim İlkdördün zamanı; Herhangi bir motivasyon eksikliğiniz varsa, bu dönemin enerjisini kullanabilir ve harekete geçmek istediğiniz her konuda motive olduğunuzu, içsel enerjinizi fark ettiğinizi görebilirsiniz. Sadece bakın


20 Ekim Dolunay zamanı; Koç burcunda gerçekleşecek olan bu zamanlarda yine ilişkilerle ilgili ani bitişler ve de ani başlangıçlar söz konusu olabilirken, çok dürtüsel davrandığınız bir dönem de olabilir. Koç burcu dolunayla birlikte bir taraftan istediğiniz proje, iş ya da konuları ortaya çıkarma enerjisi verirken diğer taraftan düşünmeden hareket etme eğilimi vermesine de dikkat etmek gerekir. Baş bölgelerindeki hassasiyetlere de dikkat edebilirsiniz.


28 Ekim Sondördün zamanı; Bu dönemde gergin bir enerji hakim olabilir, içinde sahip olduğunuz başarıları etrafınızdakilerin görmesi için ve taktir edilmek isteği ile yanan bir enerji hissedebilirsiniz. Katı, sert ve baskıcı bir tutum sergileyebilirsiniz.


Sevgi ve ışıkla kalın

Yorum Yap