İçeriğe atla Altbilgiye atla

BU TUTULMA ÇOK ÖNEMLİ “Yaşamak İçin Mi Yaşıyoruz!”

parcali-gunes-tutulmasi

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI

Bu tutulma çok önemli!

10 derece Boğa burcunda gerçekleşen parçalı güneş tutulması son iki yıldır yaşadığımız ve bitiremediğimiz konuların bitmesi ve yeni sayfaların açılmasına vesile olacaktır. Boğa, Aslan, Akrep, Kova en çok etkilenecek burçlar arasındadır.

Saros serisine ait bir tutulmadır. En son 19 Nisan 2004 yılında gerçekleşmişti yani sizlerde Nisan 2004 – Ekim 2004 tarihleri arasında yaşamış olduğunuz deneyimleri yeniden yaşayabilirsiniz.

Toplumsal olarak baktığımızda Uranyen bir tutulma ile karşı karşıyayız ve Uranüs Boğa burcunda zaten depremleri tetikleyen bir unsurken aynı alanda bir de tutulmanın olması bu riski çoğaltıyor. En çok da bu nedenle bu tutulmayı önemsiyorum, Boğa – Akrep aksı her zaman ön planda krizleri ve kaosları anlatır ve de güven ihtiyacını. Kendiniz belki de daha fazla güvende hissetmek isteyeceğimiz zamanlar geldi ve tetikleyicisi bu güden itibaren tutulma olacaktır.

Yeni düzene yavaş yavaş ilerlerken finans ve maddi konuları da etkileyecek bir tutulmadayız. Özellikle de coin, hisse senedi gibi risk barındıran yatırım alanlarında ani ve beklenmedik depremler gerçekleşebilir. Ülkemizde enflasyonun 2022 yılına girişimiz ile birlikte ciddi anlamda gerçekleşen artış git gide çok daha fala hissedilir ve neler oluyor, ekonomiye güvenemiyoruz, geleceğe nasıl yatırım yapacağız, eyvah gelecekte bizi daha neler bekliyor söylentileri git gide artacaktır. Lütfen bu satırları okurken şunu unutmayın bu geçiş süreci, bu bir dönüşüm, bu durum yeni yapılara geçişin sancısı, hep böyle sürmeyecek emin olun ama 2006 yılına kadar en azından sabretmemiz evrenin getirdiklerini kabule geçip farkındalığımızı arttırmaya yönelmeliyiz. Bu süreçte örf, adet, gelenek, görenek gibi yemek içmek, keyif alanlarımız, inat ettiğimiz konularımız gibi başka konularda da benzer dönüşümleri yaşayacağız. Unutmayın ki böyle süreçler geçmişte de yaşandı, gelecekte de muhakkak ki yaşanacaktır. Çünkü gelişim, değişim ve dönüşüm şarttır monoton bir düzenin bize, ruhumuza, titrimize bir fayda sağlamaz. Yaşamak için yaşamıyoruz!

Önümüzdeki bir iki hafta adım atmayın, başlangıç yapmayın sadece tohum atın…

Peki biz ne yapalım der gibisiniz? Bu çalkantılı dönemleri daha rahat atlatabilmek adına öncelikle maddi konularda biraz tedbirli davranmayı öğrenmemiz gerekiyor, gereksiz, ihtiyaç dışı, gösteriş maksatlı para harcamaları yapmamalı geleceği düşünerek temkinli olmamızda fayda var. Onun dışında maddi imkanı olanlar ekip biçebilecekleri bir bahçe bir toprak parçası alabilirler ???? Biraz daha spiritüel yaşama merak salıp iç dünyanızı, bilinç altı konularınızı, evrenin yasasını anlamaya çalışabilir ve kendinizle ilgili farkındalık geliştirecek alanlara yönelebilir hatta eğitimler alarak bu alanlarda uzmanlaşıp başkalarının yaşamlarına ışık tutma yolunu seçebilirsiniz. Burada önemli olan farkındalığı geliştirmek ve farkındalığın geliştirilmesine katkı sağlamak. Bir düşünün neden bu kadar para ve maddi değerlerimiz ile ilgili sınanıyoruz? Ben düşündüğümde tek cevabı şu oluyor:

“ Hey, evlat yanlış yoldasın para seni aydınlığa götürmez, aydınlık senin içinde!”

Sevgi ve ışıkla kalın,

Astrologyturk Gizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk

Yorum Yap