İçeriğe atla Altbilgiye atla

GÜNEŞ URANÜS KAVUŞUMU “Çılgın Fikirler”

gunes-uranus-kavusumu

Merhaba sevgili yol arkadaşlarım,

Bugün saat 10:28 civarlarında Güneş ve Uranüs birbirlerine kavuştular ???? peki nasıl bir etki yaratacak bizlerde bu kavuşum bir bakalım mı?

Gökyüzü anı haritasında Ay’ın Yengeç burcunda yer alması ve Yengeç burcunun yükselmesi sırasında boğa burcunun 14 derecesinde kavuşum yapan Güneş ve Uranüs aile, ev, yuva, güvenlik, topraklar, varlıklar, birikimlerimiz, altın, gümüş gibi alanlarla alakalı şok edici gelişmeleri gündeme getirebilir.

Güneş ve Uranüs kavuşumu Üst otoriteler, yöneticiler, başkanlar, liderler ile ilgili şaşırtıcı, sarsıcı haberleri getirebilecekken, bireysel yaşamlarınızda da eski patronlar, eski işler, kariyer yaşamına geri dönüş, eski mesleğine geri dönmek gibi konuları destekleyen bir enerji söz konusu olacaktır. Aynı zamanda da farklı, marjinal iş fikirleri, yeni girişimler için de oldukça olumlu bir açıdır, iş ve kariyer hayatınızda yaratıcı yenilikler, iş birlikleri yapabilirsiniz.

30 Nisan’da gerçekleşen tutulmayı da desteklediği için hem ülke olarak hem de bireysel olarak önümüzdeki 2 aylık süreçte çok farklı gelişmeler yaşayacağımızın habercisidir diyorum. Kendimizle ilgili, duruşumuz, görünüşümüz ile ilgili, sosyal çevremizle ilgili ve hatta komşularımız ile ilgili şaşırtıcı, şok edici, hiç akla gelmeyen gelişmeler söz konusu olurken bu gelişmeler aynı zamanda dünya genelinde para piyasalarını da etkileyebilir. Hala hisse senedi ve coin riskli yatırım alanlarında özellikle de kısa vadeli olanlarında yatırım için güvenilir zamanlar olmadığını belirtmek istiyorum.

Mars’ın da bu kavuşuma destekleyici bir açı içerisinde olması hem irade ile savaş ve mücadele duygumuzu istersek kullanabileceğimizi gösterirken. Uranüs ve Mars ne kadar iyicil bir açıda olsalar da yangın, patlama, kaza, beklenmedik saldırılar gibi durumları da işaret etmektedir.

Umuyorum ki bu açı ülkemiz için maddi anlamda büyük bir kazanç getirecek önemli bir icadın ya da fikrin ortaya çıkması ile ilgili çalışsın ???? Uçan araba üretilsin mesela… ASC Balık hayallerimin sınırı yoktur benim ????

Sevgi ve ışıkla kalın,

Astrologyturk Gizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk | Youtube @astrologyturk

Yorum Yap