İçeriğe atla Altbilgiye atla

İYİ Kİ VARSINIZ BOĞA BURÇLARI “Güvenilir”

iyiki-varsiniz-guvenilir-boga-burclari

Merhaba sevgili yol arkadaşlarım,

Bu ay Boğa burçlarının doğum günü ve iyi ki doğdunuz Boğa burçları iyi ki de varsınız. Siz olmasaydınız, sağlamlığı, inatçılığı, güvenilirliği, dürüstlüğü, değerlere bağlı yaşamayı biz kimden öğrenirdik ????

Bu yıl kendinizde çılgın değişiklikler yapma ihtiyacı duyabilir, özellikle de harcama konusunda çok cesur olabilirsiniz bütçenizi aşmamaya dikkat edin ????

Bu yıl kendinizle ilgili konular, kariyer ve sosyal alanlarınızda daha fazla efor sarf edecek bu alanlardaki konular hayatınızda daha ön planda yer alabilecek ya da yeni gelişmeler yaşayabileceksiniz.

Özellikle de dikkatimi çeken Boğa burçlarının biraz manevi taraflarına eğilmeyi öğrenmesi gerektiğinden balık burcundaki güçlü stelyumu kullanabilir ve bu alanlara eğilim sağlayarak sabit ve dünyevi olan tarafınızı yumuşatabilir, değişken ve manevi alana eğilim göstererek kendinizi aşabilirsiniz. Bir de hayatınızı bu pencereden yaşayın ????

Boğa burcunun detaylı bir şekilde özelliklerini anlattığım videoyu izleyerek kendinizle ilgili farkındalık geliştirebilir ya da çevrenizdeki Boğa burcu olan kişileri tanımak adına fikir elde edebilirsiniz.

Yorumlarınızı iletirseniz sevinirim :) Bir sonraki çalışmalarımda yorumlarınızı değerlendirerek ilerleyeceğimden emin olabilirsiniz. Deneysel bir Astroloğum ve her bilgi benim için önemli ;)

Sevgi ve ışıkla kalın,

Astrologyturk Gizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk

Yorum Yap