İçeriğe atla Altbilgiye atla

TERAZİ DOLUNAYI “Uçan Adalet”

terazi-dolunayi

Merhaba sevgili yol arkadaşlarım, nasılsınız?

Gezegenlerin birbirinden farklı alanlarda ve konularda bolca etkileşim yarattığı ve birbirlerini de tetiklediği bir dönemde Jüpiter Balık iyimserliğine ve şifalanma enerjisine tutunarak ilerlediğimiz şu günleriniz nasıl geçiyor merak ediyorum ????

Bir Koç Yeni Ayı deneyimledik biliyorsunuz bu süreçte yani Ayın başında attığınız adımların sonuçlarını artık alabileceğiniz bir döneme işaret ediyor. Hayatınızdaki bazı konuları netleştirmek için dengeyi sağlamanız daha uyumlu davranmanız ve sorumluluklar almanız gerekebilecektir.

Dolunay 26° Terazi burcunda gerçekleşiyor. Bu derece haritanızda herhangi bir noktayı tetikliyorsa direk etki alırsınız. Özellikle 22°-30° arasında göstergeleri olanlar daha çok etki alabilirler. Koç / Terazi aksında bu derecede göstergeniz varsa bu dolunayda daha fazla ön plana çıkabilirsiniz.

Terazi; ilişkiler, hukuk, denge, evlilikler, danışmanlık, devlet konuları, yasal işler, ortaklıklar, finansal konular, aşk konuları gibi alanları daha fazla ön plana çıkarabilecektir. Bireysel haritalara göre bu durum değişkenlik gösterebileceğini unutmayalım.

Mesela Türkiye haritasının 5 – 11 aksında gerçekleşiyor Terazi Dolunayı, yani Parlamento, Meclis, demokratik kurumlar, kongre. Sivil toplum kuruluşları, toplum yararına yapılan etkinlikler, çalışmalar. Spor kulüpleri, büyük organizasyonlar. Başkan yardımcısı, 2.derecedeki yönetimde söz sahibi kişiler. Ülkenin müttefikleri. Halkın geleceğe yönelik umutları ve beklentileri. Sanatsal ve kültürel faaliyetlerin yapıldığı yerler, alanlar, mekânlar. Parklar, bahçeler, meydanlar, spor aktivitelerin yapıldığı yerler. Doğum oranı, ülkenin genç nüfusu, çocuklar. Ülkenin ünlüleri. Elçiler. Borsa ve spekülatif piyasaları kapsayan konularda özellikle direk olarak Halkı ilgilendiren ya da halkın karşıt olacağı konularda netlikler, net kararlar ve duyurular söz konusu olabilir. Yine bu alanlardaki ilişkiler, hukuksal konularda çekişmeler yaşanabilir.

Gökyüzünde haritanın bütününe baktığımızda kova tipi bir harita görünmekte ve Akrep burcu yükselmektedir. Genel olarak bu ay yaşayacağımız bazı krizlerin ve kaosların sebebinin; amaçlarımızı tek bir gayede toplayarak, daha azimli, daha hedefe odaklı olarak daha çok adalet arayışı, ya da ilişkilerde deneyimleyeceğimiz ilahi adalet, denge ve uyum arayışını, bu alanlarda aslında en çok neye ihtiyacımız olduğunu göreceğimiz, o noktaya odaklanarak hedeflerimize ulaşabileceğimizi fark edebileceğimiz bir enerji oluşturmaktadır. Manevi ve iç alanlarınıza yönelerek, neyi neden istediğinizi bularak tekamül yolculuğunuzdaki her zaman sorguladığımız neden bu dünyadayım? Sorusunun cevabı ile ilgili aydınlanma yaşayabileceğim destekleyici evrensel enerjiyi hissedebileceğiniz harika bir ay olacaktır. Sonuçları harika mı olur, vardığınız nokta sizi sevindirir mi, üzer mi bunu bilemem ancak yaşadığımız her aydınlanma bana göre pozitif bir ilerlemedir. Her türlü bundan mesut olmayı denemelisiniz.

Bu ay havada bir uçurtma var ipini görüp tutabilirseniz ona siz yön verirsiniz, tutamazsanız bırakın ilahi adalet sizin yerinize uçurtmayı uçursun ????

Sevgi ve ışıkla kalın,

Astrologyturk Gizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk

Yorum Yap