İçeriğe atla Altbilgiye atla

Koç Burcunda Yeni Ay 21 Mart 2023

21 Mart’ta Koç burcunda gerçekleşen Yeni Ay bizi nasıl etkileyecek?

Merhaba sevgili arkadaşlar,

21 Mart 2023 İzmir saati ile 20:22’de Koç burcunun 0 Derece 49 Dakikasında bir yeni ay gerçekleşecek.

21 Mart hem Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte astrologların yılbaşısı ya da yılın başlangıcı olarak da kabul edilen günde yeni ayın gerçekleşiyor olması tesadüf olmamalı. Hemen nasıl yorumlayabiliriz daha konuya başlamadan önümüzdeki bir yıllık sürecin daha yeni başladığını, yeni kararlar, hızlı atılımlar, zamanın bugünden sonra daha da hızlı aktığını fark edebilir, maskelerimizi indirerek yeni ve gerçek yüzümüzü ortaya serebiliriz ???? hadi bakalım kimler nasıl bir yıl geçirecek.

An haritasında Terazi burcu yükselmekte ikili ilişkilerle ilgili konular gündemimizde olacak demektir. Hak, hukuk, adalet konularında özellikle de yaralı olduğumuz yerlerle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

Koç burcundaki bu yeni ay enerjisi muhteşem ve oldukça aktif, bu süreci değerlendirmenizi tavsiye ederim. Aldığınız kararları uygulamak, iş başlatmak, hızlandırmak istediğiniz işlerle ilgili adımlar atmak, yeni bir sayfa açmak enerjisini yaşatacaktır size. Bunun dışında üzerimizdeki ölü toprağını atacağız artık, uyanış öncesi yoğun enerji, yapmak istediklerinizi önümüzdeki 3 gün içerisinde listeleyin, niyet edin, yazın ve eyleme döktüğünüzde isteklerinizin nasıl önünüze serildiğini görebileceksiniz. Ama eylem şart oturduğunuz yerden bir şey elde etmeyi beklemeyin. Koç işleyen demir ışıldar sözünün tam karşılığıdır ????

Bugünlerde yeni başlattığınız işlerin de meyvesini 5 Nisan dolunayında almanız mümkündür.

Sevgi ve ışıkla kalın

Yorum Yap