İçeriğe atla Altbilgiye atla

Satürn Geri Hareketi Bitti

Saturn-geri-hareketi-Bitti

Merhaba sevgili yol arkadaşlarım,

En genel tanımıyla bir gezegenin geri hareket ediyor olması, temsil ettiği konularda gecikmeler, aksaklıklar, sorunlar oluşturabilir demektir. Çünkü gezegenin performansı düşmekte. Hangi gezegen Retro ise gezegenin temsil ettiği konuları o dönem yapılmamasında fayda vardır. İstenilen sonuç elde edilemez, gecikmeler olur.

22 mayısta karmanın lordu Satürn Kova burcunda geri hareketine başlamıştı, taa ki bugüne kadar geri hareketini sürdürdü.

Satürn’ün görevi; sorumluluk aldırmak, disipline etmek, düzenlemek, organize etmek, sağlamlaştırmak, öğretmek, kısıtlamak ve ödevler vermektir.

Satürn Retroları, hayatımızda disipline ihtiyacımız olan temaları tespit etmek, istikrarlı, sağlam ve kalıcı olmasını istediğimiz konuları tespit edip yeniden üzerinden geçmek içinde harika bir süreçtir. Geçmişe bakarak, geçmiş deneyimlerden ders çıkartarak hayatımızı yeniden düzene sokma sürecidir.

Satürn Retro iken, aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar almayı beklerseniz, işte o zaman engel ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Tabii ki Satürn Karma’nın da lordu olduğu içtin geçtiğimiz 4-5 ay sürecinde sizi biraz sallamış olabilir. Bu yüzden geçtiğimiz sene Eylül’den beri ne ektiyseniz biraz onları biçmiş olabilirsiniz. Ya sorunlarınızı görmezden geldiniz ya da görmezden geldiğiniz sorunlarla yeniden boğuşmak zorunda kaldınız. Zorlanmalar, kısıtlanmalar, öğretici darbeler almış olabilirsiniz. Bu nedenle de pek çok işiniz pek istediğiniz gibi gitmemiş olabilir.

Şimdi biraz rahatlayabilirsiniz, çünkü lordumuz ileri hareketine bugün sabaha karşı geçmeye başlıyor

Kova burcu ilerleyişiyle, bazı hayat alanlarımızda yeniden üretkenlik içinde olmamızı sağlayabilecek gücü geri kazanacağız. Pek tabii ki bunun için gereken sorumluluk ve disiplini sağlamamız gereklidir!

Sevgi ve ışıkla kalın

Yorum Yap