İçeriğe atla Altbilgiye atla

Venüs – Uranüs Karesi “Özgür İlişkiler”

Venus-uranus-karesi

Merhaba sevgili yol arkadaşlarım,

19 Mart Saat 14:37’de gerçekleşecek olan Venüs- Uranüs sert açısından biraz bahsetmek istedim sizlere.

Bu yıla baskın bir şekilde ilişkilerimiz ile sınanarak girmiştik biliyorsunuz, kiminiz aşk ilişkilerinde, kiminiz arkadaşlık, aile, evlilik ilişkilerinde belki de iş ortamınızdaki ilişkilerinizde 2022 yılına girdiğimizden beri yaşadığınız deneyimlerle hissetmiş olmalısınız.

Şimdi mevcut gök yüzü anının tetiklendiği haritaya baktığımda şunu görüyorum; Yeter artık ben gidiyorum, ben özgürüm sen bana karışamazsın, artık ben de değerli olduğumu hissetmek istiyorum, hayır senin dediğin değil benim dediğim olacak, ben seni yönetiyorum, beni seviyorsan değişeceksin, haydi canım sana güle güle… gibi cümlelerin çok fazla sarf edildiğini duyabiliriz. Aniden ayrılık kararları olabilir… sebep ise çoğunlukla özgürleşme istediğinden kaynaklı olabilecektir.

Kimileriniz için bireysel bir özgürleşme olabilecekken kimileriniz için de iki bireyin de özgür hissettiği yeni ilişki kalıpları da gelişebilir, nasıl mı olur? Yaşayalım görelim ????

Tabii ki her zaman olumsuz bir senaryo çizmeyiz, açı ne kadar zorlayıcı ve sert olsa da bazen yaşadığımız zorlu deneyim bize özgürlüğünü görme ve kabullenme, sıra dışı zevkler ya da ilişkilere çekilme, bireyliğini ortaya koymak için sanatsal yönünü keşfetme, evrensel bir barış anlayışı gibi olumlu etkileri de göreceğiz. Umuyorum ki bu etki Ukrayna barış ve özgürlüğü getirir.

Ay’da Venüs’e olumlu bir açı yapıyor; bir anda kadın bir lider, bir kadın sanatçı ya da kadınlar ile ilgili hukuksal bazı haberler de gündeme düşebilir diye düşünüyorum ????

Sevgi ve ışıkla kalın,

Astrologyturk Gizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk

Yorum Yap