İçeriğe atla Altbilgiye atla

Güneş Kova Burcunda “İyi Ki Doğdunuz Koç Burçları”

Güneş Kova Burcunda “Aktivist”

GÜNEŞ KOÇ BURCUNDA “İyi Ki Doğdunuz Koç Burçları”

20 Mart 2022 Saat 18:33’de Güneş Koç burcuna giriş yapıyor yani bugün 18:33 den sonra doğanlar Koç burcu olacaktır ????

Koç burcu zodyak burçlarının birincisidir ve aynı zamanda Güneş’in Koç burcuna girmesiyle birlikte bahar mevsimi ve astrolojik yıl başlar. Bu açıdan bakarsak, Koç’ta ilkleri ve başlangıçları temsil eder. Bu burca mensup kişiler cesaretle ileri atılan, gözüpek, dayanıklı birer savaşçı gibidirler. Mücadeleden kaçmazlar, enerjik ve atletik yapıda kişiler olurlar.

Koçlar içten içe hep meraklı bir çocuk gibi bir maceradan, diğerine koşarken, bir fikirden diğerine atlarken pek yaptıklarının sonucunu düşünmez. Onlar için başlamak bitirmekten önemlidir, bu anlamda biraz maymun iştahlıdırlar denilebilir. İçlerinde bitmek tükenmek bilmeyen bir iyimserlik ve düştükleri yerden hızla kalkıp toparlanma güçleri vardır. Hızlı düşünüp, harekete geçme kabiliyetleri yüksektir. Bazen sonuçlarını düşünmeden harekete geçmeleri yüzünden başlarına dert açabilirler. böbrekler, damarlar, genital bölgeler ve seks hormonları üzerinde etkisi vardır. Kesiklerden, keskin aletlerden zarar görebilirler, kazalar ve yaralanmalara maruz kalabilirler.

Peki Haritalarımızdaki Koç burcundaki Güneş ne anlama gelir kısaca inceleyelim:

Başlangıçlar yapan, cesur, girişimci, kendine dönük, düşüncesiz, atılgan, yaşamını biçimlendirme gücüne sahip, hayatta kalma güdüsüne sahip, öncü, öfkeli, çabuk tahrike kapılan, çabuk harekete geçen, paylaşmaktan hoşlanmayan, kendini direk olarak ortaya koyan, güçlü fiziksel özellikler, enerji, riskten hoşlanan, maymun iştahlı, hayata renk katan, hareketsiz kalmaya dayanamayan, yeni şeyleri keşfetme peşinde, kararlı, deneme yanılma yoluyla öğrenen, tecrübelerden ders almayan, ani parlayan, huzursuz, bencil, zorla kabul ettirmek isteyen, temkinsiz, lafazan, pot kıran, cömert, mert, yenilikçi, sert, kendiyle fazla ilgilenen, aceleci, bencil, çabuk kavrayan, dürüst, sert ve dik başlı, acımasız olabilen açık fikirli veya bu vasıflarda baba…

Koç burçları bu yıl; uzun yıllardır düzenlemeye çalıştıkları, değiştirmeye, detaylandırmaya, sorumluluk alarak dönüştürmeye çalıştıkları alanları ile ilgili fırsatlar bulabilecekler, bu yıl kadersel olarak dönüşümü yaşayarak küllerinden de yeniden doğacaklarını düşünebiliriz. Öğretiler bitiyor, artık öğrendiklerinizi tamamlayıp yeni deneyimlere yelken açabileceksiniz.

Aynı zamanda Astroloji yılı Koç burcunun doğumu ile başlar o nedenle bugün bizim bayramımız diyebiliriz. Tüm Dünya genelinde Astrologlar ve astroloji ile ilgilenen herkes için bir döngünün başlangıç noktası, sıfırlama noktası, tazelenme noktası diyebiliriz.

Tüm öğrencilerimin, arkadaşlarımın ve meslektaşlarımın Dünya Astroloji Günü’nü kutlarım. Yeni döngümüz hepimize hayırlı olsun…

Sevgi ve ışıkla kalın,

Astrologyturk Gizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk

Yorum Yap