İçeriğe atla Altbilgiye atla

Güneş Sekstil Uranüs “Marjinal ve Cesur Planlar”

gunes-sekstil

Güneş Sekstil Uranüs “Marjinal ve Cesur Planlar”

Güneş Balık burcunun 11 derecesinde ve Uranüs de Boğa burcunun 11 derecesinde 2 Mart günü sekstil bir açı gerçekleştirecek.

4-5 gün süre ile etkili olabilecek bu hareket fikirlerinizi rahatlıkla ortaya koyabileceğiniz, marjinal düşüncelerinizi hayata geçirebileceğiniz, hatta hayallerinizi kağıda dökebilir ve gerçekleştirmek için farklı fikirler bulabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi daha cesur, daha güçlü ve daha dayanaklı hissedebilirsiniz. Jüpiterin yine etkisini görebileceğimiz bu açıda abartma eğilimi söz konusu olabilir ve fanatik eğilimlere de düşebilirsiniz. Ancak irade açısı olduğundan kontrol edebilme dürtüsüne de sahip olabileceksiniz.

Bu açıya verilebilecek yanlış tepkilerden biri bu fırsatı kaçırmak, yani kısaca bugünü uyuyarak ve dış etkenlere karşı duyarsız kalarak geçirmek olacaktır. Ayrıca sadece farklı olmak için tuhaf hareketlerde bulunmak sorunları beraberinde getirecektir. Bu transit sırasında özgürlük, bağımsızlık ve yenilikçilik enerjisi çok yüksek olduğundan, bu süreç iyi yönetilemezse isyankar eğilimler sağlıklı düzeni yıkmaya yöneltebilir.

Uranüs enerjisi altında kişi ezberlenmiş modellerden ve alışkanlıklardan bağımsız dahice, çığır açan yaklaşımlar sunabilir. Bu tutum, köhneleşmiş statükoyu yıkmak ve toplumu ileri götürmek fırsatını ortaya koyar. Bu psikolojik süreçten gelişiminiz için olumlu istifade etmek istiyorsanız, benliğinizi ortaya koymalı, bağımsızlığı hissetmelisiniz.

Özellikle Boğa ve Balık burcunun 11 derecelerinde bir gezegeniniz varsa ya da bu noktalara güzel açılar alıyorsanız da yine bu süreçte şanslı olabilirsiniz. Akrep ve Başak burçlarının 11 derecesinde önemli etkileşiminiz varsa sizlerde hem zıtlaşmayı hem de bu konulardan doğacak yaratıcı bir şansı deneyimleyebileceksiniz.

Sevgi ve ışıkla kalın,

AstrologyturkGizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk

Yorum Yap