İçeriğe atla Altbilgiye atla

İYİ Kİ VARSINIZ ASLAN BURÇLARI “Güçlü”

İyiki-varsiniz-aslan-burclari,

İyi Ki Doğdunuz Aslan Burçları :) ????????????

Güneş tam şu anda 0 derece 0 dakika ile Aslan burcuna giriş yaptı… Bugün bu dakika itibari ile doğanlar Aslan burcu etkisi ile dünyaya gelecekler…

Güneş bizim kimliğimizi ortaya koyar dolayısı ile Aslan sembolizminin bize anlatmaya çalıştığı en bariz özellikler; Güç, yönetim, ego, oyunculuk, yardımsever, olgun… gibi karekteristik temalar ön plana çıkar.

Eğer Aslan Burcuysanız ya da yükseleniniz Aslan ise ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız Youtube kanalımda yer alan Aslan burcunun özelliklerini anlattığım videoyu izleyebilirsiniz.

(Youtube kanal adı: Astrologyturk)

https://www.youtube.com/watch?v=O4M9GW0SO3k

Aslan burçları: Kişilikleri sıcak ve cömert , tavırları jestleri gösterişli ve giyimleri çarpıcıdır. Zengin görünmekten hoşlanırlar ve bu nedenle pırıltılı ve gösterişli aksesuarlar seçebilirler. Çevrelerinden üstün görünmek isterler. Genellikle çevrelerinde kendilerini takdir edecek ve kendilerine hayran kalacak bir grup insan bulundurmaktan hoşlanırlar. Alçak gönüllü olmakta da başarılıdırlar, çünkü aslanlar harika birer oyuncudurlar ve kimi nasıl etkileyeceklerini çok iyi bilirler. Kendilerini küçük düşürecek hiç bir şeyi yapmak istemedikleri için çok seçici ve zor karar verir bir konumda olabilirler. Onurları için yaşarlar.                                

Aslan erkekleri harika bir baba olabilir, ailelerini korumak ve kollamaktan zevk alırlar. Aslan anneler de çocukları ile gurur duymak isterler. Vücutta aslan kalbi yönetir. Sosyal ortamlara çok sık girip çıkan insanlar oldukları için yeme içme konusunu abartabilir ve bu nedenle sağlıklarını tehlikeye atabilirler.

Sevgi ve ışıkla kalın,

Astrologyturk Gizem Yılmaz | OPA Member
Instagram @astrologyturk | Youtube @astrologyturk www.tarotasor.com

Yorum Yap